Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki erős pozitivat...

Ha valaki erős pozitivat tesztel és egy idő után elhalványodik akkor az utalhat bajra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Mármint hogy érted?

1. X perc elteltével lesz halvány? Az nem baj, mert a használati utasításban benne van, hogy az első percekben látható eredmény a helyes.

2. Vagy volt egy + teszted, és megismételve (mondjuk pár nap múlva) mást mutat? Akkor szerintem elhalt terhességet jelenthet.

2008. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, tehát az 1. Vagyis nyugi, az pozitív. Gratula!
2008. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A második esetre gondoltam.Nem engem érint hanem a barátnőmet és mondtam neki,hogy ez szerintem nem jó menjen orvoshoz.
2008. dec. 18. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

2 különböző típusú tesztet használt, vagy egy félét?

Mert minden teszt különböző érzékenységű.

De dokihoz mindenképpen menjen...

2008. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A hcg szint nem mutatja ki az elhalt terhességet, pláne ha egy-két nap különbség van a két tesztelés között. Az eltérő eredmény lehet, ha más napszakban, más teszttel csinálta. Mennyi az az "egy idő után"?
2008. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
A teszt az elhalt terhességet is kimutatja, csak halványodik a csík. Ha valaki elvetél a hcg nem ürül ki a szervezetből azonnal, annak idő kell!
2008. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Most miért kell lepontozni???? Ha tettszik, ha nem a teszt igenis pozitív ha elhal a magzat( saját tapasztalat) és ha először erős volt utána pedig mindig halványabb akkor igenis előfordulhat hogy baj van! Engem lepontoztok, mert szerintem baj lehet. Itt mindenki csak olyan válaszokat ad, amit tuti nem pontoznak le, de ez az oldal nem arra való hogy a véleményünket írjuk és esetleg azzl próbáljunk segíteni a másiknak???? Mert ha mindenki azt írja hogy ó hát semmi baj azzal nem biztos hogy segítenek! Szerintem pedig uh-ra kellene menni, hogy egy szakember megnézze, nem pedig nyugtatgatni, hogy minden ok, csak üljön otthon és várja hogy esetleg majd elkezd vérezni..... Nálam ugyanis pont ez volt, és mindenki azt írta ne aggódjak, semmi baj ez mással is előfordul.... Hát nekem elhalt a babám, és mindenkinek azt javaslom ilyenkor irány a doki, én már későn mentem nem segítettek a gyógyszerek.... De másnak talán igen. Lehet ismét lepontozni!
2008. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!