Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg a 23 napon vagyok de...

Elvileg a 23 napon vagyok de az ovu teszt és a nyákom is a 9-10 napra mondta a pét. De ilyenkor mi van? Nem is tudom van-e csík vagy nem?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!!!

Elvileg a 23 napon vagyok de az ovu teszt és a nyákom is a 9-10 napra mondta a pét. A 17 naptól nagyon erős krémes folyásom van. Ingerlékeny vagyok, fáj a méhem és a mellem egy picit. A hüvelyembe nagyon sokszor szúrást nézek.

Ma vettem medilab tesztet. Most csináltam meg. Nagyon-nagyon halvány. Szinte csak a második körvonala látszik és abban a vonalban nagyon minimálisan 2 csepp látszik ami a színt adja. Igazából ha ránézek rögtön látom, de ha már erőltetem a szemem akkor kétségeim vannak.


Mi ez? Talán sikerült a csoda egy év után. Enometriózisos vagyok. Műtét utáni. Jövő hónaptól mennék closti kúrára stb.

Mindjárt elsírom magam.


2008. dec. 18. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor tuti sikerült. ha ez a teszt kicsit is de látszik a csik akkor igen ez pozitivat jelent. és ha az oru teszt is jelzett a 10 napon akkor akkor volt péd.
2008. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából amikor ránézek látom hogy ott kell lennie a csíknak szépen látszódik a helye vagy nem is tudom már. Számtalan terhességi tesztet csináltam már az egy év alatt ilyen érzetem még sosem volt. Az mindig kőkeményen negatív volt. Semmi szellemcsíkot nem láttam.
2008. dec. 18. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
medilab teszten nemszokott szellemcsíik lenni!Mi 2 éve probálkozunk
2008. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez most mit jelent? Nem szokott ilyen lenni? Akkor...??? Légyszi fejtsd ki nekem.
2008. dec. 18. 17:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy másik fajtájú tesztet is. Az én első tesztemen is alig látszódott a második csík. Csak ha nagyon erősen néztem, akkor derengett valami.

Másnap vettem egy másik típusút, az már egyértelmű volt, pedig nem is reggel csináltam meg.

Szorítok, hogy babás legyél és kérlek írd majd meg, hogy beteljesült-e az álmod!

(szerintem ott a baba a pocidban)

2008. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Hát az maga volna a csoda. A legszebb karácsonyi nekem meg szülinapi ajándék is lenne. Istenem. A fél karomat odaadnám hogy a csík legyen majd erősebb.
2008. dec. 18. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Csináltál másik tesztet?

Szorítok!!! Írj!

2008. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta mert a melleim még fájnak és a krémes folyásom még mindig nagyon erős, de ma megnéztem és a krémben volt egy hajszálvékony vér darabka. Készen vagyok. Nem tudom. Mensi vagy az endometriózisom jött vissza.
2008. dec. 19. 10:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj vegyél meg egy tesztet . de a medaliba teszten ha szellemcsik szerüséget látsz akkor az poziz jelent 1-2 válaszolo voltam
2008. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap reggel tesztelek megint.
2008. dec. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!