Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltam a páromma...

Tegnap együtt voltam a párommal és olyan fura érzésem van,mint ha kis villám csapások lennének az alhasamban,ami tűszúráshoz hasonlít.Csak én érzem ezt vagy más is volt már így?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát,de nem görcsösen nálunk szabad szerelem van,de most olyan fura.Megérezheti egy nő,hogy valami készülődőben van odabent?
2008. dec. 18. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 1 nap azért még kevés ehhez, legkorábban a beágyazódást lehet érezni, ami kb. 6 nap múlva lesz. Azt kísérheti alhasi szúrkálás, nekem is volt.

Sok sikert!

32 hetes kismama

2008. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze tudományosan nem, de az én anyukám állítólag az összes teherbe esésénél már aktus után közölte, hogy ő most teherbe esett. Mindig bejött. Van aki tudja.
2008. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen,eddig is próbálkoztunk ,de nem éreztem ilyet.Most valahogy más.Életem legszebb karácsonyi ajándéka lenne:)
2008. dec. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!