Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Ma vagyok a...

Mi lehet velem? Ma vagyok a 40.napon és még nem jött meg a mensim sőt a teszt is negatív,ebből már nem lehet babó feladjam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt hónapban 42 napra jött meg (a 40.-en teszteltem egy negativat) de csak 3 napig tartott, ebben a hónapban pedig már nem jött meg! :) Tegnap + lett! :)
2008. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
még ne, várj még 4-5 napot,hátha még csak alacsony nagyon a hcg szinted vagy nem a ciklus közepén estél teherbe
2008. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én hétfön teszteltem egy nagyon halványat.én is a 40.napon. azota mindenn nap tesztelek és még most se teljesen látszik. csak halvány. tesztelj egy pár nap mulva, ha neg. akkor meny orvoshoz lehet, hogy nem vagy az de akkor nézzen meg. annyit megér! szerintem.
2008. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én is így vagyok. Neked hány naposak a ciklusaid? Nekem 30, és ma vagyok a 45. napon... Eddig két teszt negatív (34. és 40. napon). Hétfőn tesztelek megint, nem akarok több negatív tesztet. Aztán nincs más, irány a doki... De bízom benne, hogy csak a hcg nem elég.

Mikor olvasgattam, hogy volt, akinek csak 10 hetesen mutatta ki a teszt, arra gondoltam rögtön, hogy Murphy lesz nálam is, és én is népesítem azon nők táborát, akik hiába tesztelnek előre..

Majd írj, mi lett. Szorítok neked!

2008. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia négyeske bízzunk benne hogy csak később mutatja ki a teszt neked van valami tüneted?
2008. dec. 18. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tüneteim nagyon nincsenek. Nagyon hamar elsírom magam.. a melleim eresek, de mindig.. Szóval nem tudom érzékelni a változást, mivel mindennap figyelem.. Sűrűbben járok pisilni, főleg éjszaka (3*)! Nem, nagyon nincs semmi. az az igazság, hogy azt mondogatom magamnak, á, most sem jött össze... Ugyanis amikor első hónapban próbálkoztunk (jó rég volt), akkor mentálisan késtettem a menstruációt, annyira beleéltem magam, hogy összejött, hogy hánytam is... Na azóta nem képzelgek, és ha bármit érzek, akkor valami más választ adok rá.. Majd meglátjuk. De mindenféle képpen írd meg, hogy mi lett az eredményed. Én is írok hétfőn. Pusza
2008. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!