Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segíthet a teherbeesésnél?...

Mi segíthet a teherbeesésnél? Szeretném összegyűjteni, ki mit csinál annak érdekében?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ki mit vet be, hogy végre sikerüljön. Beszéljük meg!
2010. szept. 16. 11:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés - sok rost kevés zsir
2010. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nullát akartam ütni erre elküldte... vááááááááá


szóval 0 müanyag kaja

mérem a hőt szedem az elevitet

apa is egészségesen eszik ő szokik le a cigiről én nem is dohányoztam soha

minimális kávé neki muszáj valamennyit.

2010. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi másfél évet vártunk a babára.


Volt idö mikor méricskéltem mindent stb...


Aztán jött a karácsony, elutaztunk rokonokohz, elötte iszonyat munka mennyiség, gyerekcsinálásra nem is gondoltunk.

Rokonoknál voltunk 3 hetet, és 1 nap volt mikor fél órára kiürült a ház. Akkor egymásnak estünk ami kb 5 percig tartott mindkettünk részéröl,és januárban nem jött meg ami meglepett és pozitív teszt.


Szóval semmit nem kell tenni.


Jó idöben jókor kell együtt lenni, de ezt méricskéléssel nem lehet kiszámítani. ezt érezni kell.

2010. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mi egyik gyereknél sem tettünk semmit, csak eldöntöttük ,hogy szeretnénk őket és már ott is voltak. Mindketten az első hónapban.

Azt gondolom, nagy adag mázli kell mindenek előtt. Ebbe bele tartozik a két egészséges ember és a jókor történő együttlét. Sok minden a fejben dől el.

2010. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 hónapot vártunk közben két vetélésem volt! Egy barátnőm tanácsára kezdtem el szedni a béres Gravidát 1 hónap múlva terhes lettem! Most szept. 28-án lesz 2 éves a kisfiunk.
2010. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

még annyit hogy iszok méregtelenitő teát mert méregteleniteni várandósság alatt már nem lehet.

inkább elötte.

szóval nincs az a méregetés meg görcsölés csak mivel utolsó terhesség lesz szeretném jól érezni magam és azt hogy a baba is egészséges szülők 2. babája legyen.


ez olyan kétcélú dolog miatta is mert a gyerekeinknek is az a jó ha a szülők sokáig élnek.

2010. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A babatervezők.hu-n végignéztem a terhesgrbéket, ha alaposan megnézitek, van aki feltünteti, hogy miket szedett

Soknál találtam a pre-seedet sikosító, és a Robitussint is peteérés krnyékén alkalmazni

2010. szept. 16. 12:09
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Én belőttem kb mikor lehet peteérésem, és ennyi, elkezdtünk akkor aktívabbak lenni.

Aztán elkezdtem 2 hónap után cickateát inni ciklus első felében és 4. hónapban sikerült a baba.


Szerintem eleinte nem kell ezerrel számlgatni, inni mindenfélét meg hőt nézni meg ilyesmi mert az ilyesmi sokszir a pasik agyára megy, szexeljetek pé körnnyékén többet és ha nem jön össze akkor fokozatosan kezdj praktikákba..nem kell rögtön "project"-et csinálni ebből a szép és természetes folyamtból.

2010. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindent csináltam és mégsem jott a baba. Utána már nem érdekelt a dolog, elfoglaltam magam mással és teherbe estem abban a honapban. En ezt tanácsolom neked.


24 hkm

2010. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!