Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már egyszer szültem,...

Ha már egyszer szültem, nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Van már egy iskoláskorú gyermekem, akivel véletlenszerűen (vsz. előváladékból) könnyen estem teherbe. Elváltam. Jelenleg rendezett kapcsolatban vagyok, kölcsönös szeretetben és a tervezett baba nem jön...
2008. dec. 17. 20:04
 1/4 yuda ***** válasza:
94%
Nem, erre nincs statisztika-sőt-aki már szült,annak nyílván nincsenek termékenységi gondjai-nyugodtan bizakodhattok-bármikor megtörténhet,de szerintem csak hagyjátok ,nehogy görcsöljetek ezen-élvezzétek csak szimplán az életet és újra megtörténik.
2008. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Vizsgáltassátok ki magatokat! Sok év telt el az első gyermeket és a mostani tervezett közt!
2008. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos "rákényszerültem" fogamzásgátló gyógyszer szedésére azóta (ez kb. 1,5 év). A kiürülésének idejéről is megoszlanak a vélemények.
2008. dec. 17. 20:23
 4/4 yuda ***** válasza:
Akkor viszont meg is oldottad saját magad-ez lehet az oka.
2008. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!