Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megcsináltunk egy terhességi...

Megcsináltunk egy terhességi tesztet de kb 2 perc után kiadott egy csíkot vagyis hogy negatív. A terhességi tesztek a vonalakat egyszerre mutatják ki vagy előszőr az egyik csíkot aztán a másikat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire érthető szóval az volt a papíron várjunk 5 percet de kb 2 perc alatt kiadott egy csíkot.. és hogy mennyire biztos most hogy nem terhes a lány? Nem kellett volna még várnunk hogy kiadjon egy másik csíkot? Mert utána még pár mpig ugyanúgy 1 csík volt.
2010. szept. 15. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

nem terhes nyugi

biztonsági játékosok megvárják az 5 percet, de ha halványan sem volt mellette a másik csík, akkor az később sem jött elő.

2010. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna várni minimum az 5 percet. Az első csík az jó hamar megjelenik, a második szerintem még várat magára...
2010. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet nagyon halvány volt a csík....nekem se azonnal látszodott...de 5 percet várni kellett volna mert ha halványan jelenik meg akkor lassabban is mint a másik csik.
2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eszo ***** válasza:

az fura, hogy még azt az 5 percet sem vártátok ki..én inkább még fél órát lesegetni szoktam, hogy biztos nincs 2. csík..


de amúgy igen, az 1. az szinte rögtön kijön, a 2.-ra várni kell picit..persze ha vki már terhes, akkor az is hamar kijön..van akinek egyidőben az elsővel.

attól függ mikor tesztelt az illető.


szerintem holnap reggel első vizeletből ismételjétek meg!

és várjátok ki az 5 percet!

2010. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem akarták h terhes legyen,nem volt 2. csik,gyors megnyugvás és ennyi...kuka.

aztán lehet a kukában halványan ott figyel a 2. csík...

2010. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, mikor még alacsony a HCG szint, akkor először egyből csak egy csík (kontroll csík) jelenik meg és utána 5 perc után a második is halványan. Szóval, ilyenkor meg kell várni, ahogy a tájékoztatóban is benne van.

Szerintem is próbáljatok meg reggel egy másik tesztet és azt várjátok meg.

2010. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem később jelent meg a második csík. Félre is tettem, aztán visszamentem a fürdőbe, és ránéztem... Meglepődtem:)

Most is szunnyad mellettem Izabell baba:)

2010. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem később jelent meg a második csík. Félre is tettem, aztán visszamentem a fürdőbe, és ránéztem... Meglepődtem:)

Most is szunnyad mellettem Izabell baba

2010. szept. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!