Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késő lehet már teherbe esnem?

Késő lehet már teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Dec.13-án volt ovulációm és a párommal most van lehetőségünk együtt lenni(külföldön dolgozik).Van még remény,hogy teherbe essem?Nem régen kezdtem hőmérőzni bár nem vagyok vele tisztában,hogy kell megfelelően hőmérőzni,de azért vessetek rá egy pillantást:

[link]

Előre is köszsönöm!


2008. dec. 17. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisebb az esély, de most is összejöhet. Én drukkolok! :)
2008. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez a görbe elég érdekes. A hőt mindig reggel kéne mérni és kb ugyanabban az időben, látom Neked van reggel 8 és este majdnem éjféles mérésed is. Esetleg 3 műszakba jársz vagy miért méred ilyen össze-vissza?Ez így nem jó. Azt,hogy 13.án volt ovuláció azt honnan tudod, Lh teszt?

2008. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hu, en is most nezem!... Ez a hogorbe igy nem jelent SEMMIT!

Tok feleslegesen tokolsz vele. :) Mindig reggel kell, mozgas nelkul, rogton az agyban. Mindig UGYANOTT es UGYANAKKOR.

Ha ez neked nem megy, akkor csinalj LH teszteket minden honapban, de ahogy most csinalod, annak semmi ertelme.

2008. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony!De ha az ovulációt csak a hőleesés miatt gondolod, tehát nem csináltál Lh tesztet, akkor még lehet, hogy nem is volt pé, és akkor mindent bele, lehet még nincs későn;-)
2008. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nem akarok új kérdése kiírni mert sztem fölösleges, a válaszaitokkal kapcs felmerült bennem, hogy pontosan mi is az az LH teszt? mert még nem hallottam róla...elmondjátok? én is szeretnék majd kisbabát, de úgy voltam vele, majd szexelünk mindennap és valamelyiken csak összejön :D de így jobb lenne tudni...
2008. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt szinte mindent megtudhatsz róla:

[link]

Jó dolog nagyon. DM-ben, Rosmannban, Tescóban tudsz venni, igaz elég drága 2000 körül van, de be lehet vele jól lőni a pé-t. Vaterán, tesz-veszen tudsz olcsóbban is rendelni vagy akár az ajánlott oldalon is.

2008. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
köszi a gyors választ :) mindenkinek sikeres babagyártást :) és vidám babavárást!
2008. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húú:)köszönöm szépen a tájékoztatást,gyors volt.Azért mértem össze-vissza időszakokban,mert nem voltam vele tisztában,hogyan is lenne helyes,de most már nektek köszönhetően tudom:)dec.13-át jelölte a ciklus.hu az ovuláció napjának.De azt hiszem nem görcsölök ezen és inkább ezek nélkül próbálok áldott állapotba kerülni.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!!:)

2008. dec. 18. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!