Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve. Nagyon...

Kétségbe vagyok esve. Nagyon szeretném, ha sikerült volna a baba. Pénteken megyek uh-ra. Kimutatja már?

Figyelt kérdés

45. napon vagyok, mult pénteken voltam uh-on, de nem látott semmit, csak hogy meg van vastagodva az endometrium. Holnapután kontroll. már csináltam 3 tesztet és mind negatív. A ciklusaim eddig 32 naposak.

Valaki járt már így?


2008. dec. 17. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

én is majdnem igy vagyok azt kivéve hogy a tesztejem pozítivak és nekem is 28 -32 naposak a ciklusaim, csak megvastagodott nyálkahártyát látott bár elvileg még csak 4 hetesek vagyunk



előtte viszont volt egy teljesen olyan eset mint a tied, engem is vissszarendelt doki kontrollra és mikor mennem kellett volna aznap jött meg de a következő hónapban sikerült


szerintem ne éld bele magad a babába


de azért szorítok

2008. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha a teszt negatív...nemigen lehet baba. egy kis hormonzavar esetleg...
2008. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a pozitív eredmény biztos a terhességi teszteknél, de ez rájuk van írva. Van olyan is, hogy valaki a ciklusa végén esik teherbe, akkor később kimutatható csak. Sok sikert.
2008. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!