Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet ez? Hőmérős kérdés!

Mit jelenthet ez? Hőmérős kérdés!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kellett volna megjönnie, tegnap 36.5-ről leesett a hőm 36.2-re, mára pedig 36.6-ra visszaugrott.

Ez mit jelenthet? Esetleg terhességet?

Elég hullámzó a hőm, és csak most kezdtem mérni, tettem is már fel több kérdést a hőmérőzésről.


Itt a diagramom:


[link]


Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 13. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tunik terhes gorbenek de ez nem jelenti azt, hogy nem is vagy csak a terhes gorbeknel nem szokot az atlagho ala menni a testho es nagyon cikkcakkos is vagy.
2010. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a válaszod, nem értek ehhez a dologhoz, mert még most kezdtem, annak mi lehet az oka, hogy ennyire cikk-cakkos?

2010. szept. 14. 07:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom mitol cikkcakkos de meg varj, vezesd vegig. Ezer oka lehet meg vegulis nem veszes, nincsenek eddig nagy ingadozasok benne. Milyen homerovel mersz? Ez is szamit. A higanyos a legjobb.

2010. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Most latom, hogy nem is mensi elso napjatol merted a hod. Ez igy nem jo, nem er semmit. Sztem a 20-21 napon volt peteeresed. Nem biztos, csak szerintem. Az atlagho amit behuzott a program az alapbol nem jo mivel nem a mensi elso napjatol mertel. Ha ezt vesszuk vigyelembe akar terhes is lehetsz. Ird meg mi lett!!:):) Gyere vissza!!!+++++
2010. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod, most kezdtem el hőmérőzni, nem is nagyon tudtam hogy kell, az első pár nap hónaljban mértem :D, aztán amikor már szájban (is), csak 0.2 fokkal volt magasabb, amit szájban mértem digitális hőmérővel, mert csak ez van. Ha megjön, mérni fogom rendesen, végig, de azért hátha nem.

Tesztelni nem akarok a hétvégénél hamarabb, már így több mint két év után kivárok inkább, nem pazarlom a teszteket, ha ott van a baba, úgyis ott van, ha meg nincs, hát felesleges.

Szóval remélem, hogy most ott van, és mindenképp megírom majd, hogy mik a fejlemények.

2010. szept. 14. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon varom es drukkolok!!!!:):) Irj barmi is lett! En is ket eve gyujotm a nega teszeket! Legjobbakat!!
2010. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, nagyon jól esik!!!

Mindenképpen megírom, mi a helyzet.

Ami az eddigi mensi előtti jeleimtől eltér, hogy a mellfeszülés nem múlt el egy hét után, ahogy szokott, csak enyhült, vízszerű folyásom van, ami még sosem volt, és néha hasszúrka hol itt, hol ott. Remélem nem a szervezetem újabb játéka! Az eddigi leghosszabb ciklusom 35 nap volt, holnap lesz a 35., remélem nem jön meg!!!!

Neked is sok sikert kívánok! Hol tartasz a ciklusoddal? Csakhogy miért szorítsak?!

2010. szept. 15. 19:08
 8/14 anonim ***** válasza:

huu, ez izgalmasan hangzik!! Drukkolok! Legyen barhogy is, gyereked ugyis lesz! Mindenkinek van csak annak nincs aki nem akar. Te akarsz, tehat lesz!!:) +++++++

En nem tudom mikor kell megjojjon mert volt egy spontan pe-m mensi utan par nappal. Ha ehhez nezem akkor holnap kellene vagy holnap utan. Egyebkent 30 napos ciklusaim vanna de ha nagyon rakattanok a gyerek temara akkor kesik. A multkor egy egesz honap kimaradt.:(:( Ha nem lobbizok mellette, nem tesztelek allandoan akkor pontosan megjon. Most nemtom mi lesz.:) :(

2010. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát a te eseted sem egyszerű, remélem hamarosan lesz baba neked (is).

Ma reggelre felment a hőm 36.5-ről 36.7-re, mensi sehol. Szóval reménykedek nagyon, de teszt csak a hétvégén :D

2010. szept. 16. 06:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez jo jel!!! Felment a ho ket tizedet!! Szupersag van!!! Szurd mar be a mostani gorbed legy szi!!:) Ha tovabbra is font marad akkor 7vegen jo esellyel indulsz a + tesztre!;):):)
2010. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!