Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed AB- nél éreztétek,...

Missed AB- nél éreztétek, hogy baj van, vagy csak az UH-gon szembesültetek vele?

Figyelt kérdés

4hetesen 11mm-es petezsák volt méhen belül jó helyre tapadva. Éjjel véreztem ici-picit. Doki megnézett (nem a sajátom, az csak pénteken lesz), és nem talált csak 10 mm-es petezsákot pedig már 7 hetes vagyok. Nem jó jel.. :( Azzal "vígasztalt", hogy lehet, hogy a hónap 2.felében fogant és akkor nem is 7 hetes,de valószínűbb, hogy missed ab. Várni kell UH kontroll stb.

Szerintetek?


2008. dec. 17. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanezeket mondták. Hogy késöbb fogant meg, meg kisebb, mint kéne. Abból éreztem, hogy lehet baj, hogy vérezgettem egy kicsit, de csak néha és csak foltokban. Aztán mikor elmentem, azt mondták, hogy ok, terhes vagyok, de még nincs szívhang. 3x mentem vissza, mire megnézték, hogy az előző vizsgálathoz képest fejlődött-e az embrió, és sajnos nem. A petezsák nőtt, de az embrió sajnos nem. Műtét lett a vége, de közvetlenül előtte is megnéztük, hátha mégis beindul a szívhang, de sajnos nem volt semmi. :-( Szorítok Neked nagyon!
2008. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En 8 hetesen veszitettem el a babam sajnos. Akkor nem gondolkodtam igy, de most visszagondolva az esetre rajohettem volna, hogy baj van. Ugyanis annyira orultunk ferjemmel a terhessegnek, hogy en biza 6 hetesen meg 7 hetesen is csinaltam egy terhessegi tesztet oromomben. A 6 hetes terhessegi teszten nem volt eros a terhessegi csik a 7 hetes terhessegi teszten is nagyon halvany volt, mondhatom ugyan olyan mint 6 hetesen. Tehat semmit nem erosodott. A szervezetem nem termelt mar napok ota hcg-t mert a baba mar nem elt. Digitalis tesztet is csinaltam a 7-dik heten es azt irta ki a kijelzon, hogy 1-2 hetes terhes. Tehat a hcg szintem egy 1-2 hetes terhessegnek felelt meg ami sajnos nem ugy volt mert majdnem 8 hetes voltam (mensitol szamitva) az-az ha beagyozodastol szamitom akkor is jo 4-5 hetes sot lehet annal is tobb. Szoval itt kezdtem erezni, hogy valami gond van a hcg-m nem novekszik de az ember mindig remenykedik. Mentem volna dokihoz de a termeszet kozbeszolt es elveteltem. Mutetre nem volt szikseg mert szepen kitisztultam. Barnazassal kezdodott es utanna vereztem. Sajnos ezen mar semmi nem segitett volna. Most a hormonjaimat vizsgaljak, hogy nem-e amiatt tortent es ha igen akkor legkozelebb erre figyelnek oda.

De persze lehet nallad tenleg kesobb fogant es ott van a baba. En kivanom neked, hogy minden rendben legyen.

2008. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem éreztem semmit, nem volt szívhang, az ultrahangon derült ki. Sem a műtét előtt, sem a műtét után nem volt fájdalmam. Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad.
2008. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vettünk vért (a férjem orvos) a HCG-m 10000 felet van. Ma megyünk a saját nődokimhoz (barátunk egyben) Nagyon félek! Majd megírom mit mondott.
2008. dec. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!