Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napon minimális vérzés,1...

21. napon minimális vérzés,1 napig, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, eddig ilyet még nem tapasztaltam. Sokszor olvasom itt, hogy a 21. nap körül pecsételés, barnázgatás volt, amit a beágyazódásnak tulajdonítottak. Aztán hol lett baba, hol nem. Nos nekem most tuti nincs baba, mert nem próbáltuk, viszont 2 hete szedem a merckformint ami elvileg helyretesz peteérésileg. Van ebben az időszakban valami oka a barnázásnak, pecsételésnek vagy mi lehet a baj? Hormonjaim rendben vannak, semmi eltérés nincsen, peteérés van, viszont nem olyan minőségűek a petesejtek, hogy alkalmasak legyenek a megtermékenyülésre. Vagyis remélem már azok lesznek.
2008. dec. 16. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Együttlét volt előtte? Mert lehet akár pici nyh seb is az oka.
2008. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ebben a hónapban szűz vagyok. Viszont volt a 8. napon HSG, arra gondoltam, hogy ott megsebzett valami és az most vált le...
2008. dec. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!