Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a páromnak sikerült belémélveznie?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de ti szoktátok érezni a hüvelyben, ha a párotoknál kilövődik a sperma? honnan tudjam, hogy jött neki? Élvezni tuti elélvez, de honnan tudhatjuk, hogy jött is valami?


köszi a válaszokat.


2010. szept. 12. 17:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bután hangzik,de én érzem,amikor elélvez bennem.Érzem,ahogy a pénisze "remeg,mozog" egy darabig(gondolom az ejakulácó miatt)
2010. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
En is erzem es azt is amikor - bocsi amit irok - belem lovell. Aztan pedig kifolyik. Ki am. Ha nem folyik az nem jo. Nincs minek folynia, nem volt orgazmus.
2010. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is érzem. És igen, annak ki kel folyni...
2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

De azt tudom, hogy nem játsza meg. Nagyon jó a kapcsolatunk. El is élvez, de én mégsem érzem, hogy utána folyna valami. de lehet összetévesztem a hüvelyi váladékkal. Vagy neketek mennyivel utána folyik ki?

És csak kiváncsi lettem volna, hogy más, hogy érzi ezt.

2010. szept. 12. 21:40
 15/20 anonim ***** válasza:

Utána el szoktam menni zuhanyozni és igen, kifolyik. Ha kicsit préselsz a hasaddal, szorítasz, akkor szinte szabályosan folyik, de amúgy is. Ahogy érintkezik a tested melegével, kicsit folyósabb is lesz. Van, hogy még másnap is érzem, hogy távozik egy kicsi.

Az jutott még eszembe, hogy esetleg kevés lehet nálatok a mennyisége?!?

2010. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
pl. ha tüsszentek azonnal kifolyik, egyéb esetben még elérek vele a mosdóig.:D
2010. szept. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én is mindig érzem meg amikor kitör mint a vulkán olyan mint ha lüktetne vagy nem tudom ezt hogy mondjam!és igen bizony az ki folyik azért is mondják hogy ha babát szeretnétek egyből akció után kis párnát vagy valamit a feneked alá kell tenni hogy ne folyon ki!de volt olyan hogy a wc-ig alig értem ki mert folyik nagyon!legalábbis nálunk!:-)
2010. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem lehet összetéveszteni a hüvelyváladékkal mert az nem folyik ilyen mennyiségben. aki nem érzi ott bizony gondok vannak a kapcsolattal.
2010. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utána leszoktam mindig zuhaonyzni, lehet akkor ki is jön, mert olyankor mindig olyan csúszós, hogy olyan érzésem van, hogy alig tudom "tisztára" mosni. Valószínű nálunk akkor kisebb a mennyiség azért nem olyan látványos..
2010. szept. 13. 08:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen,a sperma sikamlós,vízzel nehezen jön le.Egyébként lehet mennyiségi probléma.Én pl.alig jutok ki a wc-re annyira folyik,mert a páromnak elég sok van,de azt gondolom,hogy maga az ejakulátum mennyisége nem jelent semmit.Az a lényeg,hogy mennyi sperma van benne.
2010. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!