Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH teszt előtt lehetne...

Pozitív LH teszt előtt lehetnek napokig ovulációs tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt pozitív az ovulációs tesztem(2 erős csíkos), ma már negatív volt. Pozitív előtti napokban csak negatív tesztek voltak. Viszont 22-étől éreztem alhasi görcsöket, valamint 25-26-án minimális barnázást. Utolsó menstruációm 7-én jött meg, ami 6 napos volt. Rendszertelen ciklusaim vannak, a legutolsó is 34 napos volt. A ciklusnaptáram 25-ére írta az ovut (32 napra átlagolta a jelenlegi ciklusom). Volt már valaki ilyen helyzetbe, hogy pár napig ovulációs tünetei voltak? Nálam általában ritkán jellemző, hogy megérzem, de most nagyon fura volt ez a pár nap...

2022. febr. 28. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet.

Ha "tünetekből" be lehetne pontosan lőni, hogy mikor van, akkor nem kellene lh teszt...

2022. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen :/ Nyilván az LH teszt szerinti pozitív napnak hiszek a legjobban, csak még ilyen több napig tartó tüneteket nem tapasztaltam, max 1-2 nap... Mondjuk akkoriban még nem nézegettem ovuteszteket se :D
2022. febr. 28. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4-5 napokkal már gorcsolget a hasam és bő nyákom van.Napra nem mondom meg hogy mikor van ovum,de a termékeny napokat simán be tudom lőni.
2022. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!