Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tuti biztos jelei a...

Mik a tuti biztos jelei a peteérésnek?

Figyelt kérdés
Ha mutatja a testhőmérsékletem,és az ovuteszt is,akkor biztos hogy van peteérés?
2010. szept. 11. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nagy valószínűséggel van. Lehet a környékén tojásfehérje állagú folyásod. Ez is valószínűsíti. Előfordulhat, hogy megérik a tüsző, de a petesejt nem lökődik ki, ezt ugyanúgy jelzi a hőd is és az ovuteszt is. 100%-os jele csak az, ha van baba. Más különben soha nem lehetsz biztos benne. Csak nagyon valószínűsíthető.
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem sokára 40 éves leszek,csak most találtam meg a párom.

Mérem a hőmet,ovutesztelek,az szerint van peteérésem.Azt honnan tudom,hogy nem reped meg a tüsző? 3 hónapja próbálkozunk,mondjuk nálunk már nincs az a nagy szex-étvágy,ritkán vagyunk együtt.Rohanjak már orvoshoz?

2010. szept. 11. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ráérsz az orvossal, és csak próbálkozzatok szorgalmasan tovább.És a szexuális együttlét legyen örömszerzés, és ne stresszel azon, hogy mikor jön a baba és hogy már 40 éves vagy! Hidd el annál rosszabb, és annál nehezebben jön össze a baba, minél jobban rástresszelsz.Lazítsatok, és érezzétek jól magatokat, főleg ha ő az igazi, és akkor majd hidd el, hogy előbb utóbb jönni fog a baba, ha jönnie kell.Én a te helyedben azért félévet várnék a dokival hisz bármikor teherbe eshetsz, próbáljátok meg a ciklus közepe felé,amikor peteérés van, hogy akkor ne hagyjátok ki az együttlétet.Sok sikert,és sok boldogságot kívánok neketek!Meg egy gyönyörűszép kisbabát!:)
2010. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet. Mi csak félidőben szeretkeztünk, s így 7. hónapra jött össze. Szintén 40 évesen.
2010. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok!

Bevallom,nagyon be vagyok pánikolva,a korom miatt,teljesen kétségbe vagyok esve.Még egyikünknek sincs gyermeke,nagyon szeretnénk közös kisbabát..

13:39-es válaszolótól kérdezném,hogy mindig félidőben voltatok együtt,és olyankor milyen időközönként,és így telt 7 hónapba? Bocsánat,ha kicsit értetlen vagyok!

2010. szept. 12. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A pozitív ovuteszt sajnos nem bizonyítja, hogy van peteérés (dokik csak mosolyogni szoktak erre az érvre). A megnövekedett LH-szint szükséges, de nem elégséges feltétele a peteérésnek. Nőgyógyászati vizsgálat + ciklus alatti hormonvizsgálatok után már pontosabb képet kaphattok. 40 évesen már sajnos nem elhanyagolható az esélye valamilyen rendellenességnek, mindkét fél részéről egyaránt. Szerintem keressetek fel egy Kaáli-intézetet, ahol elvégzik a szükséges vizsgálatokat (ingyen, ill. minimális pénzért), ha minden rendben lesz (remélem), akkor legalább tudjátok, ha pedig nem, akkor tovább lehet lépni (inszem, netán IVF).
2010. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, hogy pozitív ovuteszt után 48 órán belül legyetek együtt, de ha lehet úgy, hogy előtte 1-2 napig nem voltatok. (Párodnál spermaképet csináltassatok amint lehet, az gyorsan megvan, 10-13e Ft-ért csinálják).
2010. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!