Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérés néhány...

Ha nincs peteérés néhány hónapig az mitől lehet? Csak doki tud segíteni?

Figyelt kérdés

8 hónapja próbálkozunk, az első 6 hónapban volt peteérésem (hőmérő, folyás, szurkálás) mégsem jött össze a baba, 3 hónapja viszont úgy tűnik már peteérésem sincs... :(

Hőm állandó, semmi hasszurka, nincs tojásfehérje folyásom... Mi lehet a baj? :(


2008. dec. 16. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mindenféleképpen.Lehet, hogy valami hormonális változás van nálad.Nem tudom, hogy kapsz-e gyógyszert, vagy egészségileg rendben van-e minden?Nehéz így válaszolni, mert sok mindenttől függ.Egy esetleges vérvétellel,meg viszgálattal, sok mindent ki lehet deríteni, de így csak találgatásokba menni, nem jó, neked sem, mert attól úgysem leszel nyugodt.
2008. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2008. dec. 16. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hány naposak a ciklusaid? Nekem uis túl rövidek voltak,19-21-23 naposak,emi egyértelműen anovulációs ciklusokat takar(t). Kaptam Clostylbegitet,ami alatt ellenőriztek hüvelyuh.val és vérvétellel.a petefészkem jól reagált rá,lettek tüszőim és spontán tüszőrepedésem is,és a ciklusom is jól beállította! Mindenképp menj orvoshoz, a ciklus első felében 3-4.nap vérvétel,utána középidőben hüvelyuh. majd 19,vagy 21.nap,ez függ a ciklusodtól progeszteronszint nézés,amiből egyből látható,hogy volt e tüszőrepedésed. Minden jót!
2008. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!