Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mégsincs baba, észre...

Ha mégsincs baba, észre veszem? Vagy "tünetmentes"?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ma pont, hogy 7 hetes babás vagyok...következő UH csak 22-én hétfőn lesz.

Ha nincs baba, nem fejlődik, vagy nem"él", akkor én azt észrevehetem már most?vagy lehet, hogy csak az UH derülne ki, hogy nincs baba már?

1 hete 6mm es petezsákot látott a doki, azt mondta, legközelebb már láni kell az embriót is...


Tünetem nem nagyon van, csak a cicifájás.Az elmúlna?

Vagy ha mégsincs baba, akkor "elvetélek"vérzek?

vagy van olyan is, hogy csak úgy ott van a petezsák és nem lesz belőle semmi?

Akkor azt ki kell "kaparni"?


Nem stresszelek ezen, ilyet ne is írjatok, hogy nem szabad ilyenekre gondolni, tudom, de érdekel...

köszi


volt már ilyen valakinek, hogy mindenféle tünet nélkül befejeződött a terhessége?


2008. dec. 16. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
van olyan amikor felszivódik a petezsák az embrióval együtt . azt nem lehet érezni. bár van aki nagyon rá van hangolva és érzi. a másik hogy nem tapad meg és elvetélsz. görccsel darabos vérzéssel jár. ezekben az esetekben eü. küret van. a cicifájás elmúlása nem feltétlen tünete ennek. elmulhat amugy is. egyszóval ha valami nem stimmel csak a következő uh-n derül ki.
2008. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen halt el a babám. Reggel arra ébredtem hogy vérzek, igaz csak kicsit de a cicifájás is egyből elmúlt. És én tudtam hogy baj van.... Szerintem meg lehet érezni, de ha semmi panaszod nincs, tuti minden rendben van!!!!
2008. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 8 hetesen veteltem el. Delkorul elkezdtem barnazni, majd halvanyan verezni es delutanra mar szabalyosan omlott belollem a ver. Uh-n is megerositettek, hogy mar nincs ott a baba. Sajnos. Nekem semmi terhessegi tunetem nem volt a 8 het alatt ugyhogy errol nem igen tudok nyilatkozni. Ereztem, hogy valami nem stimmel, mert 7 hetesen csinaltam ujbol egy terhessegi tesztet (abbol a celbol, hogy majd anyueknak a karacsonyfa ala teszem) es a pozitiv csik nagyon halvany volt. Szerintem mar akkor nem termelt tobb HCG-t a szervezetem, nem novekedett a babo es igy 8 hetesen megindult magatol a veteles. Nekem nem kellett kaparni mert szepen kitisztult magatol. A doki szerint a termeszet szelektacioja, valoszinuleg beteg lett volna a baba de ezt sosem tudjuk meg biztosan. Most vervetelre jarok, hogy megnezzek a hormonokkal minden rendben es nem-e emiatt tortent.
2008. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!