Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várom azok hozzászólásait...

Várom azok hozzászólásait akiknél a negatív teszt ellenére mégis terhesség lett a vége, van itt ilyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

szia...én egy ilyen vagyok:)

2006 jan 3 án jött meg utóljára, s febr 10 én csináltam először tesztet, ami totál negatív lett....utána febr 22én pozitív lett reggeli vizelettel kb fél msp alatt:)

Ne add fel, drukkolok

2008. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 2 hete kesik, egy hete csin tesztet, de negativ lett 2. De meg mindig nem jott meg, ugyhogy remenykedek, bar lehet nincs sok ertelme. Holnap megyek orvoshoz, meglatjuk. Nagyon izgulok! Tesztelj kesobb meg! Miota kesik kulonben es mikor teszteltel?
2008. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerdán lesz 3hete hogy késik,2hét késékor tezsteltem utoljára
2008. dec. 15. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok...én is így voltam láthatod...tesztelj napokban mégegyet reggel első pisivel:)s sok drukk
2008. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike:)remélem összejön nagyon szeretném a babát:)
2008. dec. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!