Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS diagnózissal, gyógyszer...

PCOS diagnózissal, gyógyszer mellett lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
Alapból nem nagyon van peteérésem, plusz szedek fogamzásgátlót, de most elég furán érzem magam, hányinger, fáradtság, undor (beleharaptam egy szendvicsbe, de köptem ki). Késni nem késik még, most vagyok kb. félidőben. Csak nem?
2010. szept. 10. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem nagyon volt peteérésem,3 hónapig követték uh-val,de egyszer sem volt.De sikerült!!!Sok sikert és kitartást kívánok neked!!Sikerülni fog!

4 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
12:28 megkérdezhetem, hogy mi segített abban, hogy legyen peteérésed? koszonom!
2010. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12:28-as vagyok.Clostilbegyt-et szedtem 2 hónapig és a 3. hónapban sikerült,nem tudom, hogy a gyógyszer miatt estem e teherbe..De az a lényeg hogy sikerült!
2010. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
koszonom szépen! azt már én is kiprobáltam, de sajna nem segített... :-(
2010. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem vagyunk babaprojektben, csak ezek a mai tüneteim annyira jellemzőek terhességre. Ki tudja. Fogamzásgátlót szedek.
2010. szept. 10. 14:21
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A PCO-ra kaptad a fogigátlót? Mert én akkor a helyedben másik dokit keresnék. Tudom, hogy sok doki még mindig ezt a régi módszert alkalmazza, van akinél beválik, van akinél nem. Inkább nem, csak a tüneteket fedi el. Nemrég jöttek rá a dokik, hogy anyagcsere zavar áll a PCO hátterében, amit ha kezelnek, rendeződik a peteérés, és érkezik a gólya. :o)

2010. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is fog. gátlót kapok PCO-ra, de épp azért, mert mi nem várjuk már a gólyát. Jött 2x, annyi épp elég :)
2010. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!