Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet krémes folyás?

Mitől lehet krémes folyás?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy hete peteérésem. Illetve inkább nagyon erős tojásfehérje nyákom.(a hőm az teljesen rendszertelen)Rá egy hétre szombaton nagyon erős krémes folyásom volt. A bugyin is meglátszott. Ez még vasárnap is így volt(tegnap).A melleim érzékenyek, de nem vészesen. Hétvégén ha a párom átölelt éreztem hogy vannak. tegnap a nyákom oylan erős fehér krémes volt, hogy mikor megnéztem beborította az egész ujjamat(elnézést de ilyet még nem láttam). Nincs gombám, semmi. Ma már kevesebb volt a folyás de még mindig krémes. Ha baba lenne akkor nem múlna el a tünet?

Mitől lehet még krémes folyás? Ciszta? Betegség? A babára már nem merek gondolni. Bár hétvége óta néha rámtör a hányinger, de az se vészes.


2008. dec. 15. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
szia bármitől lehet ez én már megszoktam nekem elég gyakran van...hüvely ph is állandóan változik, intim mosakodógélt használj...remélem nem fog megjönni:)
2008. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!