Funni9519 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél éve sajnos volt egy abortuszom. Azóta a ciklusom 20 napos volt. Most 3 hónapja 1-1 napot késett. Viszont ma már 4 napja. A tesztem eredménye negatív,de görcsölök és hányingerem van egész nap. Hozzá tartozik, hogy mikor menstrualok mindig nagyon rosszul vagyok, el is szoktam ájulni.Tanácstalan vagyok.
2022. jan. 20. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 4 napja késik és negatív a teszt, akkor ez nem terhesség.

Meg fog jönni, PMS tünetek lesznek inkább.

2022. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig voltak tüneteim, mindig annyira görcsöltem,hogy fájdalomcsillapítón éltem.De hányinger és ennyi nap késes nem társult hozzá.
2022. jan. 20. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát most meg igen. Ez is változik idővel, nem mindig ugyanolyan.
2022. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Örülnék, ha végre babát várnék, már 7 hónapja próbálkozunk.
2022. jan. 20. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerülni s fog a baba. PMS tünetekre utal.
2022. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én teljesen kétségbe vagyok már esve sajnos. Holnap ha még mindig nem jön meg tesztelek még egyet, aztán fel hivom az orvosom időpontèrt. Az nem lehet, hogy még csak mondjuk egy hete vagyok terhes és azért lett negatív?
2022. jan. 20. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezek PMS tünetek lesznek :( A hányinger az aggódásod miatt is jelentkezhet. Ha meg még csak 1 hete vagy terhes, akkor szerintem ezeket a tüneteket még nem tapasztalnád, korai lennének.

Hidd el, össze fog jönni baba, de minél jobban ráfeszülsz, annál nehezebb.

Szorítok és kitartást!

2022. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!