Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt az egész...

A terhességi teszt az egész terhesség alatt pozitív?

Figyelt kérdés

November 20 óta nem jött meg a menzeszem, akkor is alig volt.

Decemberben csak a menzesz idején egy vizes folyásom volt,mintha bepisilnék, vérzés nem. Derekem nagyon fáj, puffadok.

Most januárban sem jött meg.


Most csináltam hétvégén egy tesztet, de negatív lett.


A HCG szint végig olyan magas,hogy kimutatja? Mert már ez alapján 3 hónapos terhesnek kellene lennem, ugye olyan nem lehet, hogy MÁR nem mutatja?


2022. jan. 17. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nem, de olyan lehet hogy nem választ ki HCG-t a vizeletbe a szervezeted, bár baromi ritka. Én a helyedben gyorsan elmennék UH-ra, ez így nagyon nem normális.
2022. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de miért gondolod? Mi lehet a gond? Valami betegségre gondolsz?
2022. jan. 17. 09:53
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy sajnos az utóbbi időben híztam kb 10 kg-ot. Amit most január 1 óta próbálok leadni, 2 már lement.

Én erre is gondolok, hogy emiatt.

2022. jan. 17. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi oka lehet hogy kár találgatni is. Az orvos majd megmondja.
2022. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igaz. Nem is érdekel annyira mi lehet, csak terhes ne legyek. 1 gyerek éppen elég.
2022. jan. 17. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigy


IR

Psoa


Stb stb stb


Akkor is eensbe kell tenni, ha gyereket nem szeretnél

2022. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Csak hetek óta bebteg vagyok (influenza), addig nem akarok dokihoz menni, de ha elmúlik elmegyek. Közben írtam neki emailt is.
2022. jan. 17. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha az elso gyereket mutatta a terhessegi teszt, ezt is kimutatná, én inkább valami hormon zavarra gondolok
2022. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, azt mutatta szépen :)

Szerintem is az lehet, de hamarosan kiderül majd.

2022. jan. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!