Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,utoljára októberben 2 napig volt cikluson, az előtt augusztusban volt együttlétem viszont szeptemberbe normális ciklusom volt( védekeztünk)

Májusban: volt

Június: nem

Július: igen

Augusztus:nem

Majd szeptemberben volt normális

Sajnos júniusban előfordult hogy nem védekeztünk meg egyszer május végén viszont júliusban volt ciklus utána meg július-augusztusban védekeztünk és szeptemberben volt, egy hete csináltam tesztet negatív lett,és a méhszájamat élérem😅 és mintha nyitott is lenne, lehetek terhes?



2022. jan. 15. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2022. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehetek terhes attól függetlenül?
2022. jan. 15. 19:41
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés,hogy május óta terhes lehetsz-e úgy,hogy nem veszed észre?😂Nem,nem lehetsz.Már túl lennél félidőn,nőknek a hasad,és mozogna is a baba.Ha azóta védekeztél rendesen, akkor nem vagy terhes.
2022. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igazad van főleg úgy hogy júniusban volt az utolsó hogy nem védekeztem majd júliusban és szeptemberben is volt ciklusom( juli-augusztusban védekeztünk) meg hat már szeptemberi ciklusom kizárta meg akkor is 5 hónapos lennék már😅
2022. jan. 15. 19:53
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Neked rohadtul el kéne menni egy nőgyógyászhoz.
2022. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sosem volt pontos a ciklusom mindig volt kimaradás,de igen természetesen elmegyek
2022. jan. 15. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jèzusom... 🤦‍♀️🤦‍♀️ ma volt pàr "lehetek e terhes" kèrdès, de te ezèrt megèrdemelsz egy kitüntetést
2022. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
🤷🏽‍♀️Az lehet,de kérlek korrektül válaszoljatok
2022. jan. 15. 20:17
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Aranybögyörő, a ciklus nem a menstruáció szinonimája, szóval a "utoljára októberben 2 napig volt ciklusom" nettó baromság.

Kérlek kérj kölcsön valamelyik idősebb barátnődtől egy 8. osztályos biosz könyvet és szép lassan, hangosan olvasd el a vonatkozó fejezetet. Kétszer.

2022. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha még nem is a szinonimája akkor is megértetted a lényeget ezek szerint🥶
2022. jan. 15. 21:10
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!