Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a menstruáci...

Mekkora az esélye a menstruáció alatti teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Második napja menstruálok, rendesen vérzem, és ma a párom belém élvezett.

Nem szedek gyógyszert.

Így nem lehetek terhes, ugye? Nagyon szeretnénk babát, de még 4 hónapot várnunk kell, mert csak két hónap telt el a méhen kívüli terhesség miatti műtétem óta.


2008. dec. 14. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minimális, vagyis szinte semmi
2008. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
fuuujjj de gusztustalan vagy!!!!!!!!!
2008. dec. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szinte semmi. Aki teherbeesett az sem általában menstruáció alatt, hanem a menstruáció alatti szeretkezésből életben maradt spermáktól esett teherbe úgy, hogy az ovulációja kb közvetlen a menstruáció után volt. Ezért mondják, hogy úgy is teherbe lehet esni, ezért nem biztos védekezési módszer. Azonban ritka az ilyen.


Ha rendszeresek a ciklusaid, akkor nem a 4-5. napon, hanem 12-15. nap körül van peteérés, szóval nincs nagy esély arra, hogy teherbe estél volna.

2008. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A ciklusaim rendszeresek, és szeretkezés után alaposan megmosakodtam, remélem, nem lesz baj.

2008. dec. 15. 12:36
 5/7 anonim válasza:
sziasztok egy kerdesem lenne, ma tortent egy kisebb baleset a baratnommel, konkretan a helyzet: o menstrual, de mar az utolso napokban jar, ennek ellenere lefekudtunk. meg joval azelott kivettem, hogy elmentem volna, csak annyi tortent, hogy raelveztem, igy elofordulhat, hogy olyan helyre is kerult belole, ahova nem kellett volna.. most erosen dilemmazunk, hogy mit tegyunk, mivel nem sok ilyen jellegu tapasztalatunk van még, nem tudjuk mekkora az eselye, hogy teherbe esett. erdemes a 72 oras fogamzasgatlas az adott helyzetben, vagy elhanyagolhato a terhesseg eselye? a valaszokat elore is koszonom!
2009. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Én vagyok az első, eredeti kérdező :)

Szóval szerintem tényleg minimális az esélye, bár a sógornőm pont a menstruációja alatt esett teherbe a kislányával, és itt is olvastam már olyan válaszokat, hogy van rá esély, ha valamilyen oknál fogva a menstruáció alatt mégis történik peteérés, szóval ezt ne lehet kiszámítani.

Elvileg nagyon minimális az esélye, az eredeti kérdés óta én sem estem teherbe, szóval szerintem nem feltétlen szükséges az esemény utáni, bár ezt Nektek kell eldöteni.

Esemény utániról annyit, hogy összezavarhatja a menstruációt, mert nagy adagban tartalmaz hormonokat, én egyszer vettem be, de akkor ne volt semmi mellékhatása, rendesen jött meg.

Szóval nektek kell mérlegelni.

Anita

2009. jan. 11. 10:42
 7/7 anonim válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok csak én nem szeretném hogy terhes legye, nagyon nem! nálam kilyukadt az óvszer és megvolt de félek:S A második kommentelő meg húzzon a p*csába mert undorító hogy így viselkedik,csak közlöm drága hogy ez természetesen emberi dolog, ha meg nem bírod felfogni mert gyépés vagy akkor tudod hova kell menned!
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!