Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem vagyunk biztosak...

Ha nem vagyunk biztosak benne, hogy a barátom időben vette ki, mielőtt elment, akkor mit tegyünk? (az ondó nagy része biztosan nem került belém, csak az első cseppekről nemtudunk dönteni) Lehetek terhes? Szerezzek 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég... Minél előbb szerintem!!!!!!!!!!!!

De nem nagyon értem, hogy az előváladékról beszél-e a kérdező, vagy magáról az ondóról...ami ugye orgazmuskor ürült... Volt orgazmusa a barátodnak? mert ha igen, akkor szerintem lehetetlen "időben" kivenni!!

2008. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gumi -.-
2008. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

72 órás, legközelebb meg gumi...

nem tudom, még hányszor kell itt leírni...sztem ha csinálnának itt egy statisztikát a leggyakrabban leírt mondatokról, akkor a következő vinné a prímet:


AZ ELŐVÁLADÉKBAN IS VANNAK HÍMIVARSEJTEK, AMITŐL SIIIIMÁN TEHERBE ESHETSZ!!!

2008. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak tegnap regeltem, de igen szembetűnő a kérdések egyformasága :D szerintem viszont a: Várj még vele! vinné az első helyért járó trófeát :D
2008. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!