Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van, hogy a reggeli...

Mitől van, hogy a reggeli első két vizeletem mindig negatív, de a délelőtti és az utánna következők már pozitívak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 07:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként is mész mert van már időpontod?

Nem fog látni semmit az uh-n.... nem akarlak kiábránditani de legjobb esetben is megvizsgál és annyi.


drukk!

2010. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ha terhes vagyok tényleg,akkor az maga lesz a csoda.Mert kaptam closty augusztusban,uh-on megnézte a tüszőimet 2DOMINÁNS TÜSZŐT LÁTOTT.de az egyik kisebb volt 3-4mm-rel,azt mondta a doki,nem biztos hogy mindkettő megreped,de ha igen,akkor sem biztosan egy időben.Ő elment szabira,mondta majd szeptemberben találkozunk.Nem írt fel következő adag clostyt sem.Megjött a mesim augusztus 20-án,5napig felváltva barnáztam véreztem.El is keseredtem,hogy nem jött össze megint:(

Aztán most már aktuális lenne a peteérés,gondoltam a napokban csinálok egy pár ovutesztet,délután,de olyan nagyon halványak lettek,hogy csináltam egyet délelőtt is.Azon sokkal erősebb volt a második csík.vannak akik jóstesztnek használják,kinél beváli-kinél nem...Na és akkor döntöttem,hogy megpróbálom a hcg terhestesztet is.És tessék!!:)))Tegnap lőttem egy halvány pozitív gravi hcg-t is..rögtön megjelent a második csík.

Remélem hogy tényleg a kis második huncut domináns tüszőm jól kapaszkodott mesi alatt,vagy előtt vagy után,vagy én már nem is tudom,hogy történhetett:))

2010. szept. 7. 08:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! :) Ha van pozitív teszted, akkor az már biztos, hogy baba! Mert pozitív teszt nem tévedhet, a negatív viszont igen!
2010. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Jól értem, hogy még csak ovu időben vagy? Mert akkor lehet, hogy az LH-t látja a teszt. Az LH tulajdonsága, hogy estére erősödik, azért is kell az ovuteszteket este csinálni. Azért használják jóstesztnek az ovutesztet, mert annyira hasonlít a HCG és az LH, hogy a tesztek nem tudják megkülönböztetni.

De remélem, hogy az előzőeknek lesz igazuk, és tényleg beköltözött hozzád a pocaklakó. :o)

2010. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia utolsó!Én is gondoltam rá,de mint írtam is,nem pozitív az ovu tesztem se délután,sem pedig este.Reggel volt erősebb csíkom,de az meg inkább jóstesztelés terhességre.Ma megyek a dokimhoz majd kiderül,hogy mi a helyzet.
2010. szept. 7. 12:24
 16/17 Manka68 ***** válasza:
Drukkolok neked, majd írd meg, mit mondott! :-)
2010. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi volt a dokinál?

2010. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!