Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció elmaradása...

A menstruáció elmaradása napján mekkora az esély, hogy már pozítívat mutat a teszt? Tapasztalatokat kérnék.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma kellene megjönnie (eddig még semmi jel) és csináltam ma reggel egy tesztet de sajnos negatívat mutatott.

Amúgy amikor én menstruálok már előtte kb. 1 héttel elkezd fájni a hasam és azt is érzem amikor megjön. De most semmit sem érzek, még ma sem. Nagyon remélem, hogy baba van a dologban, de ilynekor már nem kéne kimutatnia a tesztnek, hogy babás vagyok? Amúgy corax teszttel teszteltem (narancs színű).


2008. dec. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van akinek csak később mutatja ki! Nekem mensi után egy nappal kimutatta! Gabriellel teszteltem! Szorítok! VAlami tüneted van hogy babás vagy?
2008. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a gyors választ. Mostanában csak enyhe émelygés szerű tünetek a mellem mintha érzékenyebb lenne (de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak) meg az, hogy egyáltalán nem fáj a hasam pedig nekem tényleg mindig szokott mielőtt megjön. Azért nem élem bele magam a dolgokba.
2008. dec. 14. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia azért a mai negatívtól még ne keseredj el, van olyan, akinek csak pár nap késéssel lesz pozitív.

Szerintem ez teljesen egyénfüggő. nekem már előtte egy nappal erős pozi lett a Clearblue, valszleg nekem gyorsabban termelődött a HCG.

Egy barátnőm csak a harmadik napon tesztelt pozit, addig mind negatív lett.

Egy másik pedig egyáltalán nem tesztelt pozitívat, és mire az orvos látta, már hét hetes volt. Utána már nem próbálkozott a tesztekkel :)

2008. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nemvárt mensi előtt 2 nappal kimutatta a Gabriel teszt.Sok szerencsét!
2008. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most úgy tervezem, hogy ha nem jön meg szerdáig akkor megpróbálkozok egy újabb teszttel.

További szép napot nektek és szorítsatok :) !

2008. dec. 14. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem másnap a Lily kimutatta a babát:)

Nemvárt napján nem volt nálam teszt, d elehet mutatta volna.

12htes kismama

2008. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a teszt már a menszesz előtt 3 nappal kimutatta.

Kinél mennyi a hcg szint....

2008. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen érzékenységű a teszt, mert mindegyik más.Azt kérdezd meg vagy nézd meg mielőtt veszel.Nekem az elmaradt menszi után 2 nappal kimutatta.
2008. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem lily-vel, de ma is negatív lett. Teljesen el vagyok kenődeve. :(

Amúgy a mensim még most sem jött meg.

2008. dec. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!