Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet peteérésem?...

Mikor lehet peteérésem? Clostit szedtem, és ez lesz a első Closti élküli hónapom.

Figyelt kérdés
Clostival első hónapban 28 napra, másodikban 37 napra jött meg. Így elég nehéz lesz összehozni a babót.
2008. dec. 14. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

nem biztos. nekem is külömbözöen jön meg. egyikhonapban 28-30 napra a másikban 32-35 napra.

De tudod maga figyelni. az egyik a hö mérése. aztán a folyásod sürüsége, stb...

és a sperma is pár napig él benned, így ha nem is pontosan az nap vagytok együtt is lehet baba.

2008. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez az első closti nélküli hónapom, clostival 35 napra jött meg. Neked milyen ciklust csinált a mentes hónapban? Sikerült a baba????
2009. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez az első "mentes" hónapom. Most vagyok a 33. napon, de szerintem meg fog jönni :(
2009. jan. 15. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Ugye nem jött még meg???? Teszteltél? Mi van??? ÍRJ!!!
2009. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma a 36. napomat tiprom. 15-én volt 1 napos pici barnázás, de másnap már semmi. Ma csináltam egy tesztet és negatív :(
2009. jan. 18. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!