Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnőhet a folyadékigény...

Megnőhet a folyadékigény terhesség korai szakaszában drasztikusan?

Figyelt kérdés
Nem magas cukorszint miatt van, ez biztos!
2008. dec. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyire drasztikusan? Napi 1-2liter vagy még több? Mert van pl egy diabetes insipidus nevű betegség, ami nem cukor hanem agyalapi mirigy hormontermelési zavar, és napi 10-20liter! folyadék fogyasztásával jár.

Szerintem említsd meg a dokinak,nehogy valami nem vár baj elője legyen. Sok sikert!

2008. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi átlag 2 liter helyett három napja kb. három és fél-négy liter lett a folyadékigényem.A drasztikus szó lehet, hogy kicsit túlzás volt, de akárhogy is nézem épp a dupláját iszom, mint eddig.
2008. dec. 13. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megnőhet.Legalábbis én azt tapasztaltam,hogy mindig is keveset ittam naponta(max 1 l),de mikor terhes voltam,állandóan szomjas voltam.Éjszaka is ott volt a víz mellettem,vagy akár hova mentem,mindig vittem magammal.
2008. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem teljesen rendben van. Ilyenkor az ember jobban odafigyel magára és észervez olyan dolgokat amik máskor fel sem tűnnének. Ha nem nyugtattunk meg, mondd el a dokidnak is!
2008. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem tényleg nincs semmi baj.Én is arra gondoltam, hogy ilyenkor a szervezet több folyadékot igényel a baba fejlődéséhez.
2008. dec. 14. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!