Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szabad óvszer nélkül...

Nem szabad óvszer nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt barátommal és nagyon megbízok benne.

De nagyon sokszor félek hogy teherbe esek, mostanában általában nem szoktunk védekezni!De ha elmegy akkor mindig azt mondja hogy már időben kivette!Ebben megbízhatok?Múltkor volt egy elég gázos helyzet...Eléggé be voltunk indulva egymásra és nem volt gumi.Azt mondta hogy majd ha elmegy,időben abba hagyja!A hasára élvezett és utána belenyúlt az ujjával utána rá 5percre nem tudom miért de még akkor is be voltunk indulva egymásra és az elején a dolognak megujjazott avval az ujjával amivel belenyúlt.Ilyenkor mi fog történni?


2008. dec. 13. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Te most hulye vagy vagy szorakozol ezzel a kerdessel? Ilyenkor terhes leszel, hacsak nem vagy meddo. amugy nem szabad ovszer nelkul sosem szexelni, csak akkor ha tablettat szedsz.
2008. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Áhh most komolyan nyafogsz hogy félsz a teherbeeséstől ugyanakkor lusták vagytok védekezni? Na ne már...

Egyépként is azzal, hogy kihúzza mielött elélvez nem zárja ki a tehebeesés lehetőségét, mivel kisszámban még az előváladék is tartalmas hímivarsejteket, persze ettől még nehéz teherbe esni, de azt nem biztos, hogy mindíg kitudja húzni...

Védekezni pedíg nem KELL viszont szembe kell nézni azzal, hogy teherbeeshetsz, ha babát akrsz akkor pedíg nem szabad...

2008. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Jhaj... az előváladék tartalmaz ivarsejteket, de annyival még bőven meddőnek számít. Kezdj el szedni gyógyszert.
2008. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
biztosan nem vagy elég érett a feladatra, de nekem nagyon nem tetszik ez a: "Időben kivette" történet! Ennyire sosem bízhatsz meg egyetlen egy fiúban sem! Én simán eltudom képzelni, hogy terhes vagy... (Nem akarok rosszindulatú lenni, de megérdemelnéd, mert egy abortusz talán ráébresztene, hogy mekkora felelőtlenség így szeretkezni!)
2008. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg úgy igaz, ahogy itt leírod, egy éven belül mehetsz abortuszra.

Szerintem te abszolút nem vagy felelősségteljes: egyrészt mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, másrészt mert hiába mondja a barátod, hogy "majd vigyáz", hidd el, van olyan helyzet, mikor nem tudja kontrollálni. Ha pedig spermás kézzel turkál benned, az olyan, mintha beléd élvezett volna.

Nem tudom, hány éves vagy, szerintem nagyon-nagyon fiatalka, de én azt szoktam mondani, hogy aki elég felnőttnek érzi magát a szexhez, az legyen elég felnőtt ahhoz is, hogy védekezzen. Gyanítom, te sem szeretnél se abortuszt, se tizenévesen anya lenni. Ha pedig ennyire nem bírsz magaddal, írass tablettát: ez még mindig a kisebbik rossz (bár meggyőződésem, hogy fejlődő szervezetet nem kellene hormonokkal bombázni).

2008. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mind a ketten hibássak vagytok...Hisz ez a te tested is, nem kötözött ki és mondta azt, hogy "No ide figyelj, én most beléd fogok élvezne-lehet"...Te tested, neked is oda kell ilyenekre figyelned, ha már egyszer nincs óvszer, nem szabad mindent a férfiakra hagyni, mert legfőképp te iszod meg a levét....Mi fog történni?Legjobb esetben tanulsz a dologból és máskor védekeztek!
2008. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj,de nálam ott kezdődik a baj,h Te megbízol egy olyan fiúban,aki Kezdeményez/belemegy egy védekezés nélküli sexbe!ergo pont leszarja,h esetleg terhes lehetsz,csak az a lényeg,hogy csinálhassa...ez baromi nagy önzőségre vall és semmiképp sem őszinte szerelemre...neharagudj ha ezzel bántalak,de ez nagy butaság!Ha neki nincs esze,neked legyen,rólad van szó,tehát ki kell nyitni a szádat és meg kell neki mondani,hogy "ácsi"!ne félj,megfogja érteni,ha meg nem,akkor nem érdemli meg,hogy vele legyél!nem szabad sajnálni a pénzt gumira,ha meg az zavar,akkor vannak más módszerek is,akár hormonmentes is!Ez nagyon veszélyes játék,be kell tartani a játékszabályokat,amit Ti nem tettetek me,szóval van esélye a terhességnek!/bár remélem nincs igazam/-ha nem jön majd meg akkor midnenképpen végezz el egy terhességi tesztet!Az abortusz sokkal drágább az összes fogamzásgátló eszköznáé+testileg,lelkileg károsít!!!-remélem nem kerül rá sor!

Okosan!

/Szmötyi/

2008. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!