Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességet mutat az ovulációs...

Terhességet mutat az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Most csináltam egy ovu tesztet alul világos csík fölül sötét.Vagy csak azt jelent h most kell akciózni?
2010. szept. 5. 11:20
 1/3 A kérdező kommentje:
jah, és fura érzésem van ott lent olyan mintha buborékolna...:)bocsi jobban nem tudtam megfogalmazni.mi lehet?
2010. szept. 5. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ...

Most esedékes a peteérésed vagy mensi felé közelítesz?


Ha most vagy ciklusod felénél,akkor valószínűleg a közelgő peteérést mutatja a teszt.De csak akkor lesz aktuális ha erős csíkod lesz.Ha halvány akkor még csinálj tesztet naponta.Ha a legerősebb csíkod lesz onnantól lehet akciózni.


Ha mensi idejében vagy és úgy halvány csíkos az ovu teszted akkor lehet terhesség is de lehet csak a következő ciklusodban elkezdődő peteérésedet mutatja a teszt.

Mivel az ovu teszt LH hormont mutat ki és nem terhességi HCG hormont,így ovu teszttel nem lehet biztosra megállapítani terhességet.

Sokan használják,jóstesztelnek vele,mert az LH hormon kicsit hasonlít kémiailag a HCG hormonhoz.

De becsapós és sokan bedőlnek neki.

Ha nem jön meg a mensi,akkor jobb terhességi tesztet csinálni.


Ha meg most van peteérésed akkor akciózzatok csak:))


üdv:37 hetes kismama

2010. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia.köszi a válaszodat.hétfőn mult el a manszeszem,de elötte két hétig megvolt.kb 4hete hagytam abba a gyógyszert.
2010. szept. 5. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!