Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a fehér folyás és az alhasi fájdalom menstruáció előtt 1 héttel szokott jelentkezni. Nekem 9.nap múlva kellene megjonnie lehet hogy hamarabb fog megjonni vagy mitől van ez olyat is olvastam hogy a terhesség jele is lehet ez viszont csináltam egy tesztet ami negatív lett🤔
2021. nov. 25. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 hét nem törvényszerű, ahogy a 28 napos ciklus, a pms, vagy egyáltalán a terhes tünetek sem mindenkinél azonosak.
2021. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt olvastam, hogy a terhes nők hánynak, mégis szültem 4 gyereket úgy, hogy még csak hányingerem sem volt… várd meg, amíg késik, akkor tesztelj, ha egy hét múlva sem jön meg és negatív, még egyet tesztelj.
2021. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
9 nappal mensi előtt mégis mit gondoltál, leugrik a 2 csík vagy mi?
2021. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
🙈🤦‍♀️😂😂
2021. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez nem csak a menstrualcio idejehez kotheto. Nekem nincs meghatarolva, hogy mikor van ez a feher folyas, igazabol barmikor lehetseges.
2021. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!