Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

20an volt ovulaciom 20an vagy pedig 19en együtt voltam a barátommal pontosan mar nem tudom de vedekeztunk aztán megint együtt voltunk 21en akkor is védekeztünk és 23an is akkor is védekeztünk viszont 2x voltunk együtt egymás után ,ahogy elment egyből alaposan megtorolgette magát vizes torlovel és mind2x gumival volt a dolog aztán pisilni is volt közte. Aztán nem egyből ment megint hanem rá egy 1orara kb. Ha utána megujazott és valahogyan az ujjan maradhatott egy kis sperma attól függetlenül hogy megtorolte lehet baba a dologban? Menstruaciom első napján is együtt voltunk viszont akkor is védekeztünk..ami 6an volt

Néha előfordult hogy védekezés nélkül voltunk együtt de rövid ideig max 5p aztán gumit húzott ..

Ma csináltam egy tesztet azeert tudom h korai de gondoltam csinálok egyet mivel a hónapba többször is együtt voltunk meg minden és az eredmény negatív lett..

10nap múlva kellene megjonnie. És valami vizszeru folyásom van,felvagyok kicsit puffadva.


2021. nov. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem baba menj el nőgyógyászhoz meg sz*rni.
2021. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció előtt legkorábban 2 nappal mutatja a teszt a babát. Elég valószínű, hogy nem vagy terhes, de ne tegye be a barátod 5 mp-re sem, mert abból is lehet baba. Az ujjáról nem fog semmi beléd jutni, mert levegőn gyorsan elpusztulnak a spermiumok, de tiszta kézzel nyúljon hozzád, már csak azért is, hogy ne szedhess össze valamilyen fertőzést.
2021. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vizszeru folyásom elmúlt ma reggelre alhasi fájdalmaim vannak és fehér folyás..
2021. nov. 25. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizes folyás menstruáció előtt szokott lenni.

Nem olyan könnyű teherbe esni, hogy az ujjon lévő spermatol megtermekenyulj, nyugi. A védekezes nélküli szextől már annál inkább.

2021. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Oh my goood 🤦‍♀️
2021. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!