Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 2 hónapja késik a...

Több mint 2 hónapja késik a menstruációm, 3 tesztet csináltam negatív lett, szerintetek hormon probléma állhat mögötte, vagy talán korán teszteltem? Dec 3 dikan megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint úgy érted, hogy több mint 2 hónapja nem jött meg?


Ha igen, akkor a negatív tesztekből kiindulva terhet biztosan nem vagy. Korán tesztelés? Több mint 2 hónap késésnél?? Azt meg hogy gondold?


A dokihoz menés jó ötlet.

2021. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sűrűn elő fordul hogy késik, de az igaszság az az hogy terhessegre utaló jelek is vannak! Lehet hogy túl gondolom, de nagyon sokat olvastam a terhesseg jeleiről illetve a terhességről.
2021. nov. 21. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tüneteket az a hormon okozza, amelyiket a teszt is kimutat.

Szóval ha tüneted van, akkor rég pozitív lenne a teszt. De mivel negatív, így nem vagy terhes.

2021. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán előfordul, hogy valakinek nem mutatja a teszt,de azért minimum 8 hetes terhesen már akkor is illenék orvoshoz menni megnézetni mi is van odabent ha tervezett egy baba.Legalabb terhessegmegállapitasra... szóval nem itt kérdezni menj orvoshoz.Terhestuneteket okozhat akár emésztési probléma is,még sok minden más.

És amúgy neked nem késik a menstruációd hanem kimaradnak hónapok.Valami hormonális probléma miatt.Vizsgaltasd ki magad.

2021. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. nov. 21. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Okozhat hormonális probléma, és ciszta is gondot ami miatt össze vissza jön meg.

Nekem most pl 3.gyerek után 26 napokra, majd 21 napokra kezdett megjönni. Volt, hogy 18 napig véreztem. Volt 1x 56 napos ciklusom, most 47 napos..

Alap ir vagyok, a pcos szülésekkel elvileg múlik, nekem úgy fest visszatért, és van megint egy csini 5,5 cm cisztám (ami remélem most távozik menzesszel.)

2021. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!