Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 3-11-ig volt peteérés...

November 3-11-ig volt peteérésem 16napja késik, baba nincs mi eleht ez? mikor lesz ujra peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

csináltál tesztet??nekem az első tesztem ki se mutatta babát, jan 3 án jött meg anno utóljára s csak febr 22én mutatta ki a teszt...reggel csináltad??

ha nem baba akkor vmi hormon menj dokihoz...peteérés??ovu tesztet nézz de leőbb meg kéne jönnie akkor lenne újabb peteérés

2008. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6tesztet cisnáltam de viszonylag elég korán mindegyiket de vszinü nincs baba:(
2008. dec. 12. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
csinalj meg egy tesztet! bar en nekem az elso teszt kimutatta hogy terhes vagyok!
2008. dec. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem pedig fordulj okvetlen dokihoz, ő jobban tud rajtad segíteni! Ha nincs baba, akkor meginditja a menzit tabival vagy szurival! Kérdezz rá h. mi okozza hogy most ilyen sokat késik! NIncs menzi, nincs peteérés sem, hiába várod igy a PÉ. Menj dokihoz, és elmulik a menzi, uj PÉ lesz, és akkor ujra belelehet huzni a projektbe! Sok sikert!
2008. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!