Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zafír barátcserje? Merjem szedni?

Zafír barátcserje? Merjem szedni?

Figyelt kérdés

Átlagos 27 naposak a ciklusaim +/- 2-3 nap.

Közti vérzésem nincs de a pé utáni szakaszom túl rövid(10-11 nap) és elég ingadozó a hőm is.

És a PMS-em is elég erős.

Ma vagyok a ciklus 5. napján.Elkezdhetem mától a szedést vagy várjak a következő ciklusig?

Mennyit szedjek naponta?

Be fog zavarni vagy nem fog?


2010. szept. 1. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem bezavarni nem fog, szedd nyugodtan. Nincs meghatározva pontosan, hogy mennyit kell szedni, de én pl így szedtem: az első hónapban reggel egyet, este egyet, aztán a következő hónapban csak reggel egyet, aztán mostmár csak peteéréstől szedem a mensi első napjáig. Nekem nem zavart be, sőt, pontosan 28 naposra beállította a ciklusomat. Előtte 3nap+/- volt.
2010. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2010. szept. 1. 21:02
 3/8 eszo ***** válasza:

Szia!


én múlt hónapban kezdtem el szedni pé után..nekem nem zafír van, hanem a netről rendelem amerikai termék, 100 db-os volt 2000 ft!!

én reggel és este 1-1-et szedek.

már a múlt hónapban 3 nappal meghosszabbította a ciklusom 24-ről 27napra..

szerintem nem árt, sőőt..erősíti a méhet, beállítja a hormonokat!


nyugodt szívvel ajánlom!

2010. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm eszo:)

Elkezdtem szedni én is igaz 5. ciklus napom volt,de bevettem.Majd lesz valami.

Amúgy T vagyok...:)

2010. szept. 2. 11:50
 5/8 A kérdező kommentje:

A hőm így alakul,szerintetek lehetett már pé-m?



[link]

2010. szept. 3. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még péd.
2010. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak a barátcserjétől ugrott meg így?
2010. szept. 3. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Zafírt szedek 2 hónapja. Lassan elfogy a 2 doboz. Azért kezdtem el, mert a ciklusom 36-50 nap között ingadozott, és vérzés előtt és után is legalább 3-4 napig barnáztam. Első hónapban 30 napra jött meg, 2 nap barnázással előtte és eggyel utána. Most hkeddre várom ismét, ha 30 nappal számolok. Vagyis nem várom, mert ebben a hónapban már nem védekeztünk, várjuk a gólyát.

2010. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!