Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan sokan írjátok a hasszurk...

Olyan sokan írjátok a hasszurkát! Milyen érzés az, és milyen sűrűséggel érzitek a nap folyamán?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hú,hát nehéz megfogalmazni,de megpróbálom:) Én vasárnap óta érzem,és 3 napja késik. Nekem esténként lefekvésnél apró nyilalások a méhem körül,mintha tűvel szúrkálnának bentről. nálam van,hogy 20 percig is tartott,de van,hogy pár perc,tegnap elég intenzíven éreztem,még gondoltam is,na ebből tuti mensi lesz:( de nem jött:) nem tudom az okát,csak reménykedem,hogy babás tünetek,bár más tünetem nincs,csak krémes folyás kevés,meg ez a nyilalás. Hétfőnél előbb nem is tesztelek,félek a csalódástól. Nos nem tudom,sikerült e hasonlatosan kifejezni magamat,azért remélem igen. szió
2008. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, érthetően írtál. Én még soha nem éreztem ilyet, nekem csak tompa hasfájásom van mensi előtt, most is azt érzem, bár 2 napja késik. Már 2 éve minden hónapban ezek a legnehezebb napok. Neked nagyon sok sikert, remélhetően ezek a jelek most jót jelentenek!!!
2008. dec. 11. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi,és neked is drukk:) mi 5 hónapja próbálkozunk,3 hónapig még "rásegítőt" Clostit is kaptam,páromat is nézték ott is minden rendben,mégsem lettem babás. Most volt először,hogy próbáltam nem görcsölni rajta,Closti nélküli hónapom volt,és most várunk és bizakodunk! Ha te nem is érzed a kifejezett hasszúrkálást,de már két nap késés van,akkor ne add fel,bizakodhatsz nyugodtan,hisz minden szervezet más. Van egy kolleganőm, rendszertelen volt a mensije,ezért nem tűnt fel neki,hogy épp nincs meg. elment rákszűrésre a dokihoz,ahol kiderült 8 hetes terhes! se hasszúrka se egyéb terhestünete nem volt,sőt olyannyira jól volt,hogy ugyanúgy dolizott,bringázott stb. Most pedig már hamarosan kezében tarthatja a pocaklakót! Kitartás még1x Neked is és sok sikert! szió
2008. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!