Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett pozitív az ovutesztem,...

Ma lett pozitív az ovutesztem, és csak csütörtökön tudunk együtt lenni, lemaradunk róla?

Figyelt kérdés
Sikerült vkinek így a baba? vagy sokkal esélyesebb ha előtte lennénk együtt?
2010. aug. 31. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Öt nap az sajnos nagyon sok :-( Nagyon max. három napig él a spermium, megfelelő nyák mellett. De kivételek mindig vannak! :-)
2010. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos akkor lemaradtok róla, hacsaknem megérik még egy pete.. Ilyenkor esélyesebb, ha előtte vagytok együtt, mert a "fiúk" 3 napig is elélnek a hüvelyben.
2010. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Általában (!) az utolsó pozitív teszt után kb. 24-36 órával következik be az ovu. HA holnap még pozi lesz esetleg, akkor a csütörtök pont jó. NAgyon sok esetben az első negatív napon következik be. Ráadásul ha meg is van az ovu, aznap még lehet esély. Szóval olyan sok mindentől függ, kár kalkulálni, elvi esély van. Amint hazaér, kapd el:)
2010. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lehet félreértek valamit de ma nem kedd van??? Akkor csütörtökig nem 5 nap csak 2 fog eltelni... Én az első pozi nap estéjén voltam együtt a párommal, másnap nem, harmadnap a nega napon délelőtt és nekünk így sikerült a baba! Amikor a "dolgok elé" mentünk vagy a 2 pozi nap voltunk együtt egyik hónapban se sikerült...

Magyarul szerintem ha neked ma pozi, holnap szerda és pozi, csütörtökön hajnalba már kiszabadul a pete, minél hamarabb bújjatok össze és akkor még "elkapjátok"! Én drukkolok! Remélem jól értelmeztem a kérdést, ha nem akkor sorry!

2010. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán elkaphatjátok még! Tesztelj holnap is, és még ha negatív is már, azt jelenti, akkor van már a peteérés, még úgyis esélyes a dolog, mert csütörtök beleesik még nagy valószínűséggel a 24 órába (általában addig van peteérés). Persze, jobb az első negatív napon együttlenni az tény. Remélem, holnap még pozitív lesz, így pont nem csúsztok le semmiről.
2010. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!