Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódás megtörténik....

Ha a beágyazódás megtörténik. Akkor a tesztnek mutatnia kell, hogy nega vagy pozi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

még nem

a beágyazódás a megtermékenyítés utáni 3-5. nap körül van, a tesz meg csak 10-11 napos terhességet mutat. Legelőször az elmaradt mesi napján érdemes próbálkozni, előtte pénzkidobás a tesztelés...

2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

ez azért van így, mert a teszt a terhesség miatt növekvő HCG hormon szintjét méri, ami naponta megkétszereződik, de az első napokban még nincs annyi a vérben és a vizeletben, hogy a tesz kimutatná...


Lombikos babám van, ezért órára pontosan tudtam, mikor termékenyítették meg, mikor lehetett tesztelni. stb.

A 10. napon nem is mutatta a teszt, másnap már igen. :))


érdemes 10-es érzékenységű tesztet venni az első tesztelésre, ez a legérzékenyebb, de később már a 20-as is ki kell mutassa :))) Hiszen pár nappal az elmaradt mesi után már 600-1000 is lehet a HCG szint...

2010. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem így tudom. Kb. hét nap alatt jut el a megtermékenyített petesejt a méhbe, és kb. 3 napon belül beágyazódik. Ilyenkor már mutatja a teszt.
2010. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megtörténik a beágyazódás akkor már másnap a tízes érzékenységű teszt mutatja.Tehát aktus utáni 10-12.nap már tesztelhetsz érzékenyebb teszttel..a 25-össel várj mensiig.
2010. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lombikos vagyok én is, de már 8. nap kimutatta a lily teszt.
2010. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Sajnos én hajlamos vagyok arra is, hogy ha terhes vagyok akkor is van havim de csak 2 napig
2010. aug. 31. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogantatást követően 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a vérben.

A beágyzódás általában 5 napig tart. És utána már a vizeletben is kimutatható a HCG. Tehát az annyit jelent, hogy kb. 7 nap a fogantatástól a beágyazódás kezdetéig plusz 5 nap a beágyazódás, az kb. 12 nap. De egy érzékenyebb teszttel előbb is kimutatja.

Nekem a peteérés napjától számított 9. napon is kimutatta (igaz a digitális ClearBlue, de a Corax is) a terhességet.

2010. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!