Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy tized is számít? Kérlek...

Egy tized is számít? Kérlek ha van cisztás tapasztalat írjatok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja voltam orvosnál aki az uh után azt mondta valószínű egy cisztám van a jobb pfemen. Viszont a méhnyálkahártyám furcsán vastag. Nem tudta kizárni azt se hogy volt pé. Dea jobboldalin biztos hogy egy peteérési próbálkozásból letta cisztám.

Nemrég műtöttek endometriózissal. És a hétvégén minden stimmelt a peteéréshez. Nyák halvány pozitív ovu teszt. Lehet hogy a másik petefészkem termelt azért valamit?

A hőm hétévge óta szinte állandó, de csak egy tizedet emelkedett. Most folyamatosan 36,6.

Azt mondta nem zárja ki hogy teherbe essem ebben a hónapban, de érdekelne hátha volt már köztetek olyan akinek cisztája volt ilyen és mégis babás lett.

Félek mert több vetélésem is volt. Már jöhetne a baba. A jövő hónapban mennem kell peteérést segítő kúrára és ha sikerül a baba akkor meg erősítőre nehogy elmenjen.:(


Kérlek ha van tapasztalat írjátok le.


2008. dec. 11. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggodj a ciszta miatt, nekem 7 centis cisztam volt, meg akartak muteni, de nem engedtem, mivel meg akor nem volt gyerekem. Szedtem 2 honapig fogamzasgatlot, es a ciszta lement 3 centisre. Ekora volt amikor terhes maradtam. A terhessegnek nem art, sot, a termelodo progeszterintol elmulik egy kis ido alatt. Igy a 12.hetben az ultrahangon a cisztam mar nem volt lathato.

Sok egeszseget es sikert a babahoz kivanok neked!

2008. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm megpróbálok megnyusgodni. 10 éve már műtöttek ilyen cisztával mert hatalmas volt. Most meg az endometriózis miatt a másik petefészkem szinte teljesen kivették. És most megint ez. El vagyok keseredve. Egy éve nem jön a baba és most csak a gondok gyűltek velem.

Nagyon bíztam benne hogy talán ebben a hónapban sikerül, mert a műtét után angyon bíztattak az orvosok, hogy ilyenkor nagy az esély. De lehet tényleg még csak peteérésem sem volt.:(


Jó egészséget és boldogságot Nektek.

2008. dec. 11. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, ujra en(elso valaszolo).Kiprobalhatod a noni italt is, nekem ez szerintem segitett, pedig en sem biztam abban hogy valaha is lesz kisbabam. Artani nem art. Kicsit draga, de hatha segit. Amugy gondolom, mar jo sokmindent kiprobaltal.

Sok sikert a babahoz!

2008. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni. Tény hogy már nagyon sok mindent kipróbáltam. Most már az orvos a következő lépés, de sajnos bennük is annyit csalódtam már nem tudom mikor járok jó helyen.:(
2008. dec. 11. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglasd, sikerulni fog, az a fo, hogy ne csuggedj!
2008. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!