Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elszakadt a gumi! 72 orási...

Elszakadt a gumi! 72 orási tablettát irattam fel amit 2 napja már be is vettem! Dec 8-án kellett volna megjönnie és még mindig semmi. Ettöl függetlenül lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
A 72 órás tabletta megzavarhatja rendesen az ember hormonháztartását. Nálad is csak ez történt: megzavarta, így kicsit megkavarja a ciklust. Főleg, hogy 2 napja vetted be. Más probléma szerintem nem lehet.
2008. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Főleg, hogy idegeskedsz, azon sem csodálkoznék, ha egy az egyben kimaradna havid.
2008. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Nem mindig hasznal a 72 oras tabletta.Tudok ra peldat sajnos.
2008. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

VAlószínűleg a túl nagy hormon adag ,meg az idegeskedés miatt nem jön meg! DE ha nagyon ideges vagy, akkor tesztelj pár nap múlva!

2008. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz...az a biztos. A családunkban volt rá példa hogy nem hatott az esemény utánni és terhes maradt...majd meghozták a döntést hogy akkor vállaják...a dokik döntöttek. Sajnos nem vállalhatták a magas hormonadag miatt. Ugy hogy a doki a biztos.
2008. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Csatltkozom az előttem szólóhoz:Menj el orvoshoz,mert az a biztos.Sajnos az én barátnőm is ilyen tabletta mellett maradt terhes,pedig elvileg nem lehetséges.De sajnos az maradt,így viszont a magzatot nem tarthatta meg a magas hormon adag miatt.Nézesd meg magad,mert soha nem lehet tudni,mit hoz az élet.Szorítok neked hogy ez csak vaklárma legyen!!!!
2008. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!