Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így jó? Ezt találtam egy...

Ez így jó? Ezt találtam egy oldalon:"Cickafark, málnalevél, palástfű, eper-és földiszeder-levél egyenlő keverékéből 1 ek-nyit 3/4 l vízzel leforrázunk,10 percig állni hagyjuk. Erősíti, gyógyítja a női nemi szerveket, és harmonizálja funkciójukat"

Figyelt kérdés
Akkor most lehet együtt inni a cickafark- és palástfű teákat? Hogy van ez? Mindenhol mást lehet olvasni... Valaki segítsen tisztába tenni a dolgokat! Előre is köszi!
2008. dec. 10. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én így tudom....cickafark ciklusbeállításra jó ha pl neked összevissza jön meg...málnalevél ciklus első felében peteérésig jó, méhfslnsk jó, beágyzódásnál jó lehet...palástfű meg peteérés után....
2008. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
méhfal-t akartam, bocsi nem tudtam leírni:)
2008. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy kis varjúhájjal megkenném azért az eperlevelet, na és persze a liofilizált békanyál is sokat segíthet.
2010. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!