Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes tesztelni ha késik a mensi?

Figyelt kérdés
Már egy ideje olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, mára nem vártam és hála az égnek nem is jött meg. Viszont egyfolytában olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Mikor érdemes tesztelnem és milyen tesztet ajánlotok?
2008. dec. 10. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 nap késésnél megmutatta vasárnap:)! Én Gabriellel csináltam az jó! DE a Qupido a legjobb:)!
2008. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
holnap és bármelyik jó
2008. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. dec. 10. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt Qupido tesztet csak gyógyszertárban lehet kapni?
2008. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ott vagy itt a neten! Itt elöbb hozzájutsz szerintem!
2008. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! akár én is írhattam volna,ugyanebben a cipőben járok! 24-25 napos a ciklusom,hétfő-kedd-re nem vártam,nem is jött. Viszont esténként mensiszerű fájdalmaim,szúrkálásom,kisebb görcs,vagy nem is tudom mihez hasonlítsam a méhemnél,mindjárt megjön érzés,de semmi. Csak a testápolószerű krémes folyás,és ez. Mikor tesztelsz? Én még nem merek,nagyon szeretnénk babát,és félek,hogy túl korán tesztelnék:( Megpróbálom kibírni hétfő reggelig:)Nagyon szorítok Neked,ha tesztelnél kérlek írd meg mi lett az eredmény! szió
2008. dec. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az acon nevü tesztett használtam 10-es érzékenységü szerda reggel pozitiv lett és csak pénteken lenne esedékes a mensim. A Telepes utcában vettem 10db-os 1700ft azota még csináltam du án is meg tegnap is mindeggyik pozitiv lett probáljátok ki. Sok sikert
2008. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!