Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ha már 2hete...

Lehetek-e terhes ha már 2hete késik?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy már csináltam 2 tesztet (Lilly)

és negativ de ugyanakkor nem is jön meg eddig soha nem volt még ilyenre példa de novemberben elég csúnyán felfáztam és irtak fel (AMOXICILLIN) tablettát hogy ezt szedjen lehet hofy éppen ez befolyásolja ?

Arra lennék kiváncsi valakinek volt-e már hasonló és ha igen neki mennyi ideig nem jött meg a menses.Mondjuk tényleg kizárnám a terhességet mert mindig védekeztünk ügyeltünk mindenre tényleg. Előre is köszii a válaszokat:)


2008. dec. 10. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rendszeresek voltak a ciklusaim, de kb 3-4 hónapja nekem is késett, teszt negatív lett, aztán 1 hét után is és végül 2 hét késéssel de megjött. Én is azt gondoltam csak a teszt nem mutatja ki:) Persze előfordulhat ilyen de 2 hét után már igencsak ki kellene mutatnia. Ha meg védekeztetek akkor tuti megfog jönni, bár ha még 3-4 nap múlva se jönne, menj el a dokidhoz, lehet más miatt késik!
2008. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NEKEM IS MAR EGY HETE KÉSIK...HOLNAP CSINALLOK EGY TESZTET,REMELLEM,HOGY NEGATIV LESZ,MERT MÉG CSAK 17 VAGYOK...
2008. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én meg 17 leszek sok szerencsét
2008. dec. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!