Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom! Miért...

Mi lehet a bajom! Miért vannak terheségi tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudja valaki,hogy miért lehet terheségi tüneteim már 1hónapja és 1hete?

Tüneteim:Szúrkál a petefészkem,erős hányinger,szédülés.Mellbimbóm sötétedik egyre jobban a hegye fehéredik mintha tej lenne benne.Érzékeny a mellem.1hónapot késett a mestruáciom.Pár héttel ezelőtt csináltam tesztet 2is de negatív lett.Azotta eltelt 3hét és vasárnap megjött de kevés vér volt.Délutánra elmúlt és rózsaszín pötty volt.Hétfőn reggel volt kicsi vér és délutánra megint rózsaszín pötty és barna folyás.Mitől lehet ez?Hormonzavar okozza ezt?

Hol megvan hol nem.Igaz 8éve hormonzavarom van és nincs kezelve és ez már aggaszt mert szeretnék babát.Halottam ha iszok cickafarkfű teát az helyre állítja.Igaz?Bármikor szabad inni vagy csak ha megvan?Köszönöm előre is a válaszokat!


2008. dec. 10. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, feltétlenül menj el nőgyógyászhoz!

Az egyik ismerősömnek ugyanez volt, kiderült, hogy cisztája van. Nem kell megműteni, de ez okozta neki a terhességi tüneteket, pont, mint ahogy Te is leírtad!

2008. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is dokit javaslok! Nálam is ugyanez a helyzet, és hormonzavar okozza!

Azt feltételenül kezelni kell, minden hormonra van már gyógyszer!!! És nagyon hatékonyak!

Ne halogatsd, ezt a cickafark nem fogja megoldani! Tapasztalat!

2008. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned vele orvoshoz, mert hormonproblémád van, és nem szeretnélek ijesztgetni de meddőséghez is vezethet ha nem kezelik. A cickafark nem segít egyáltalán, irány az orvos, most komolyan!
2008. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ha pont akkor lesz vérzésem mikor dokihoz megyek akkor mit csináljak?Akkor is menjek el?Hát sajnos én is ettől félek hogy ciszta.Ha valakinek cisztája van akkor azt kilehet tapogatni?mert szoktam a hasamat tapogatni és mintha kicsit kemény kerek lenne a hasamban.

2008. dec. 10. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el endokrinológushoz!Ha pl.valakinek pajzsmirigy alulműködése van és nem kezeli de teherbe

esik,értelmi fogyatékos gyereke születhet ha nem vetél el

2008. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az sem gond, ha időközben megjön, az orvosnak z nem számít. Ő nap mint nap gyermekágyas kismamákat vizsgál, akikből ömlik a vér.

ne halogasd, irány a doki!

2008. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szedhetek hormonális gyógyszert mert trombózisom volt 18 évesen sajnos.
2008. dec. 10. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg pont emiatt sokkal inkább doki!
2008. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!