Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet javítani a sok...

Mivel lehet javítani a sok rossz minőségű spermiumon?

Figyelt kérdés

A párommal voltunk spermavizsgálaton.Azt mondták,a mennyiség megfelel a normának, viszont nagyon sok köztük (70%) a rossz minőségű.Kérdeztem, milyen vitaminokat ajánlanak,de azt mondták,nem kell szednie semmit.Azt ajánlották, ismételjük meg még 1x a vizsgálatot. Én viszont azt gondolom,hogy valahogy kéne segíteni "rajtuk".Már 1 éve várjuk a csodát, lehet, ez lenne a gond?

Én most kezdtem el a kivizsgálásokat,eddig csak a férjem eredménye van meg.

Volt már valakinek a párja hasonló helyzetben?


2010. aug. 29. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőmé, nem is lett gyerekük.
2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán biztató :(
2010. aug. 29. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Egy rossz példa nem a világ! Természetes spermiumjavító szer a MACA VIBE nevű kapszula, macskagyökér nevű gyógynövényből van. Vénykötelesen a Clostilbegytet is szokták férfiaknak felírni, ez gyorsítja a kis katonákat.

Az urológus nem ajánlott semmit?!

De ne keseredj el, 30%-ból még mindig lehet babátok lombik útján. De mindig vannak jó példák, egy kis egészséges életmódváltás, könnyű sport, (nem biciklizés) meleg kádfürdő és szoros alsónadrág, farmer elhagyása is nagyon sokat segíthet! Ja és a mobiltelefont se hordja a párod az övén, vagy a zsebében.

Drukkolok nektek!

2010. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: köszönöm a biztatást, nagyon rendes vagy.
2010. aug. 29. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy el vagy keseredve, és nem rosszindulatból írtam.

Én csak a magyarázó szöveged kérdésére válaszoltam.

A pár eddig nem esett teherbe, de még hisznek a csodában és az új gyógyszerekben.

2010. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, férjemnek nem csak rossz minőségű volt de még kevés is, maca vibe rendbe rakta, emellett a c-vitamint javasolta az urulógus és cinket, és az E vitamint, babás is lettem három hónappal a kúra megkezdése előtt.Annyi bogyót szedett a férjem, hogy reggelente azon röhögtünk , hogy nem is kell a gyógyik mellé mást reggeliznie, mert ezekkel jól lakik:) de megérte..főleg, hogy azt mondták csak a lombik jöhet szóba:)
2010. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem a kúra előtt, hanem után..ááá elírtam, bocsi:)
2010. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na jó, ezeket felejsd is el.


szerintem is érdemes csinálni egy új tesztet. nehéz, de addig ne aggódj!!! lehet, hogy teljesen más eredményt kaptok! ne strsszeld addig magad.

inkább a következő eredményig próbáld meg a következőket:

ha a doki nem mondott erre semmit, ill. nem irt fel semmit, keress egy másik orvost. nekünk egyből felirta a closty-t. pasiknak is felirják.

ajánlotta a FER 14-t, férfi vitamin, sperma javitó. nem olcsó. 14-15 ezer egy hónapban. neten tudsz rendeli, mert úgy tudom Pesten egy helyen kapható. ezt min. 3 hónap. ennél olcsóbb a maca vibe.

viszont ami még olcsóbb, E vitamin C vitaminnal. sima béres 500 c vitamin, napi egy sem. ill. E vitamin 300 mg.

ismételjetek tesztet pár hónap múlva. és addig is, ki tudja, simán összejöhet. :)

ne feledd, minden pár egyedi. azért mert valakinek a valakijének nem jött össze, azt még koránt sem jelenti azt, hogy nektek sem fog :) nem szabad ebből kiinulni. hát ki higgyen benne ha nem Ti? :) fel a fejjel.


a selejtes pedig nem az, aki felismeri és kezeli az élet területén adódó nehzéségeket, hanem inkább az, akinek az az okoz örömet (ki tudja, lehet, hogy ez az egyetlen :), hogy névtelenül (mert ugye úgy a legkönnyebb) próbál másokat bántani.

2010. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

azért látom közben megérkezett az értelmes réteg is :))

ez megnyugató :)

2010. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!