Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy ha az egyik...

Igaz az, hogy ha az egyik félnek "0" vércsoportja van, a másik félnek meg "A" vagy "AB", az megnehezíti a terhességet, illetve beágyazódást?

Figyelt kérdés

Most keresgéltem itt, és találtam egy ilyen választ, hogy ez is befolyásolja. Majd csak Januárban megyek dokihoz, megkérdezem, de kíváncsi vagyok, tud-e erről valaki valamit.

Köszi előre is!


2008. dec. 9. 19:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem az Rh faktorra gondolok!
2008. dec. 9. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a páromnak 0-s a vércsoportja, nekem pedig A-s, és első próbálkozásra összejött a baba :-)

2 hós kislány anyukája

2008. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hű, ez gyors volt,köszi!
2008. dec. 9. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nálunk fordítva:) Nekem 0, páromnak A...2 hónap alatt sikerült a babó:)

2008. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 0-s én AB-s első hónapban terhes lettem :)
2008. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké csajok, meggyőztetek!!! :)
2008. dec. 9. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én 0, párom AB és elsőre összejött

vágjatok bele és ne gondolkozzatok ezen.

2008. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, de már lassan 1,5 éve probálkozunk...

Hormonproblémám van, volt egy vetélésem, és a baba egyszerűen nem tapad meg rendesen. Még a Duphaston sem segít, legalábbis egyenlőre. Mint írtam, januárban megyek újra dokihoz, de amikor elolvastam ezt a választ egy kérdésre, azt hittem, végre megvan a baj oka. Én O, apa A

Hú, de szép lett volna, ha csak ennyi a baj...:(

2008. dec. 9. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:

26 hetes terhes vagyok, nekem is rogton osszzejott a baba. En A pozitiv, a ferjem 0 vercsoportu.

Valami mas lehet a gond, ha eddig nem jott nektek ossze.

2008. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!