Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem okozok bajt azzal, ha...

Nem okozok bajt azzal, ha málnalevél- és cickafark teát IS iszom minden nap? Missed ab műtéten estem át 2 hete, és szeretném a "női dolgaimat" regenerálni természetes úton.

Figyelt kérdés
Még az a kérdésem, hogy lehetséges, hogy máris van PÉm? A műtét napjára esett (volna) a mensim napja is, és ma meg tegnap olyan érzésem van, mint amit peteéréskor szoktam tapasztalni. Igyak palástfű teát is? De még próbálkozni nem akarunk. Azért használjam azt is? Igazából 2 mensit kell kivárni az új "babaprojektel", most várom az elsőt...
2008. dec. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem bajt semmiképp sem okozol, gyógytea...

Mi az a missed ab? Elvetéltél? Vagy mi az pontosan?

2008. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fejlődött ki a baba, még a 8. héten is üres volt a petezsák, így műtétileg kellet "befejezni" a terhességet.:(((
2008. dec. 9. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, az első, ill az egyetlen válaszoló vagyok.. :) És ilyenkor nem szívodik ez fel?? Vagy az más? Mert már hallottam valami ilyet is... Szörnyű lehetett, sajnálom...
2008. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom, hogy málnalevelt csak a terhesség utolsó hónapjában lehet inni, mert méhtágító hatása van. Ugye most neked erre nincs szükséged.
2008. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon olvastam, hogy a málnalevél tea szépen rendbe rakja a méhet. Ezért kezdtem el inni. Vagy akkor most hogy van, mi az igazság?
2008. dec. 9. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ihatod a málnalevelet nyugodtan! És szerintem, mehet együtt a cickafarkkal!

Peteérés után jöhet a palástfű is! Az vastagítja a méhnyálkahártya, segíti újra felépülni!

Ha a jelek arra utaltak, akkor lehetséges, hogy mársi PÉ-ed van! Igazából időben épp most kellene, tehát a szervezeted nagyon jól képben van...!

Mielőbbi babásodást!

2008. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is üres volt a petezsák, nekem 9 hetesen fejezték be a terhességet. :-( Én barátcserjét szedtem ugyanilyen okból, de mehet a málnalevél peteérésig, és a cickafark peteérés után! Amúgy nekem az első mensi 5 hétre jött meg és nekem is volt pém műtét után 3 héttel. A 2. mensi 30 napra jött meg és most próbálkozunk újra. De amilyen a sors ebben a hónapban nem érzem, hogy peteérésem lenne! Ez eddig még sose fordult elő. :-(
2008. dec. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!