Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a teszt eredményét?

Befolyásolja a teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Mindenhol írják, hogy a reggeli vizelet a tuti :) Na de ha az ember 2,5 ,3 óránként jár az éjszaka pisilni, akkor mi a helyzet?
2008. dec. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj lefekvés előtt már pár órával nem inni és talán akkor nem mész ki este, vagy várj egy hetet és akkor már mindegy mikor tesztelsz!
2008. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tesztelj napközben! Én úgy tettem és pozi lett:)!
2008. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én a nem várt előtti este teszteltem pozitívat! Jól látható szép második csík csak kicsit halványabb mint a C csík!

Első válaszoló voltam.

2008. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A reggeli vizelet a legbisztossab mert az a legtisztab!
2008. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eZZEL ÉN IS ÍGY VOLTAM... Állandóan pisilni járok, solkat iszom. De este nem nagyon ittam már, és amikor felébrdtem hajnalban, akkor pedig addig tartogattam amég szinte be nem cseppent :) De - lett sajna. Remélem neked több szerencséd lesz. Vagy ahogy előttem is írták... várj pár napo, esetleg egy hetet, és akkor már mindegy mikor tesztelsz. De ezt tudom, hogy képtelenség lenne... Minden nap tesztelnék én is ha lenne elég pénzem rá, meg lenne értelme... :)
2008. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!