Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat a Gravida hányingert?

Okozhat a Gravida hányingert?

Figyelt kérdés
Jövő hét elejére nem várom, de nem akarok terhességre gondolni. Eddig még nem sikerült és elhaátroztam, nem görcsölök. A dokim tanácsára elkezdtem terhesvitamint szedni. Reggelente szoktam bevenni a Gravidát. Pár napja azonban émelygés, hányinger van utána. Az útmutató semmi ilyesmit nem ír. Jobb lenne evés után bevenni?
2008. dec. 9. 09:27
 1/6 ketteske ***** válasza:
Én is émelyegtem a Gravidától. Azt mondják, jobb este bevenni, mielött lefekszel, de én inkább átváltottam egy másik vitaminra. Miért szedjek olyat, amit a szervezetem nem bir?
2008. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, ott a hiba: reggel nem szabad ilyen lóadagot bevenni! :-)

Én nemterhesen is hánytam tőle, gondolj bele, anyuéknáél voltunk, alig tudtam meggyőzni, hogy ez a vitamin, és nem egy pocaklakó...:-)

AZtán ebédkor vettem be, akkor jobb volt, mára pedig az esténél tartok, közvetlenül lefekvés előtt, vagyis az ágyban már, ott van mellettem a pohár víz, Gravida, víz, és szundi. Csak így jött be végül.

Jah, és mindezt baba nélkül.

2008. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én elevitet szedtem attól nem volt hányingerem, de az arcom nagyon kiszáradt tőle, átválltottam Gravidára - 2 perc után viszont láttam, mindegy mikor vettem be.
2008. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már több, mint 1 hónapja szedem és csak most éreztem rosszul magam. Megpróbálom más időpontban. Ha nem jön be, akkor kénytelen leszek váltani.
2008. dec. 9. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

én _minden_ tablettától hanytam, ezert valtottam hipp natalra, azt inni kell :)

amugy probald ugy, hogy mielott felkelsz, eszel par kekszet, utana rapihensz ot percet, megreggelizel szepen, es utana veszed be.. tudom, hogy akkor van mit kiadni, de akkor nem éhgyomorra megy.

bar lehet, hogy nem a gravida miatt van, ha eddig szedted, és nem volt gond.

2008. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Korábban én is a hippet ittam, semmi gondom nem volt vele. A doki azonban azt javasolta, szedjek mást, vmi komplexebbet.
2008. dec. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!